Dołącz do ponad 2476 widzów mojego kanału mlm

3 kroki do Zarabiania Na YouTube. To nie dla dzieci.

Posted on Listopad 18, 2013 in e-biznes, zarabianie przez internet, zarabianie w internecie, zarabianie na YouTube

 

zarabianie na youtube e-biznesZ jednego filmu Na YouTube można zarabiać kilkaset dolarów miesięcznie promując programy partnerskie. W YouTube z powodzeniem można też promować własny biznes.

Wystarczy wdrożyć uniwersalną metodę 3 kroków zarabiania na YouTube…

 

Zapraszam do odbioru pełnej wersji szkolenia – Ponad 30 filmów wideo całkowicie Za Darmo – http://www.zarabianie-na-youtube.pl

3 kroki, które musisz zrobić, żeby zarabiać na YouTube z programów partnerskich lub promując e-biznes

 

Pierwszy podstawowy to nie jest wcale przygotowanie filmu, jak mogłoby się niektórym wydawać.

Najpierw musisz zrobić plan działania.

Jeśli twoim celem jest marketing sieciowy, e-biznes – np. zarabianie przez Internet z programów partnerskich to powinieneś wybrać odpowiedni temat.

Będzie to taki, który cieszy się zainteresowaniem wśród osób serfujących po internecie oraz taki, który nie ma zbyt dużej konkurencji – przynajmniej w YouTube. Następnie pod ten temat wyszukaj program partnerski, który dobre płaci.

Wg mnie dobrze płatny program to taki, który z jednego polecenia płaci co miesiąc lub taki, który płaci raz ale dużą kwotę. Jaki program partnerski będzie najlepszy dla Ciebie musisz zdecydować sam.

 

Kolejna rzecz od, której często internauci zaczynają swoje działanie, to przygotowanie filmu i wrzucenie go do YouTube. Te same osoby równie często na tym etapie kończą swoją pracę. Niestety zarabianie na YouTube to nie mechanizm Plug And Play. Jeśli wrzucisz film i zapomnisz o jego optymalizacji oraz promocji, to w większości przypadków możesz również zapomnieć o zysku.

 

Trzeci krok – generowanie ruchu oraz promocja – najważniejszy, choć nie da się go wykonać bez poprzednich. Ten etap składa się z określonych czynności, które trzeba powtórzyć przy każdym z filmów, który wrzucasz do YouTube. Za każdym razem to samo, choć nieraz efekt wypracujesz szybko, innym razem będziesz musiał poświęcić więcej czasu.

Z reguły im więcej da się zarobić na promowaniu programu partnerskiego, czy innego e-biznesu w YouTube, tym więcej pracy wymaga optymalizacja i promowanie.

Zapraszam do odbioru pełnej wersji szkolenia – Ponad 30 filmów wideo całkowicie Za Darmo – http://www.zarabianie-na-youtube.pl