Dołącz do ponad 1476 widzów mojego kanału mlm
Automatyczny System mlm – cz.2 realizacji planu działania pod marketing sieciowy i zarabianie przez Internet

Dodano Luty 3, 2014 w blog, e-biznes, marketing internetowy, marketing sieciowy (mlm, marketing wielopoziomowy, netowork marketing), zarabianie przez internet, zarabianie w internecie, zarabianie na YouTube

Konkretny plan działania z wykorzystaniem gotowego systemu mlm, przygotowanego aby ułatwić (zautomatyzować) pracę w marketingu sieciowym promowanym w Internecie.

Jeśli nie zdążyłeś się jeszcze nauczyć przygotowania stron przechwytujących i budowania listy mailingowej pod zarabianie przez Internet to system mlm będzie dla ciebie ogromnym ułatwieniem.

Co mam na myśli mówiąc "system mlm"?

Mówiąc system mlm pod zarabianie przez internet mam na myśli aplikację generującą gotowe strony przechwytujące pod promowanie konkretnego marketingu sieciowego.

Sposób wykorzystania systemu marketingu sieciowego umieściłem na powyższym obrazku. Oczywiście jest to tylko podstawowa strategia, którą w dalszym etapie, dla zwiększenia efektów należy rozbudować.

Mój przykład oparłem na najlepszym wg mnie systemie - systemie Ligi Ambasadorów, ale równie dobrze możesz wykorzystać inny dowolny system mlm. Najlepszy wg mnie choćby dlatego, że znajdują się w nim zdecydowanie najlepsze i najwartościowsze szkolenia.

 

1 krok to oczywiście rejestracja w systemie.

Wewnątrz, w panelu administracyjnym znajdziesz całą serię szkoleń z instrukcją wdrożenia systemu oraz skutecznego wykorzystania, promowania, itp.

Każdy uczestnik przedsięwzięcia związanego z Ligą Ambasadorów, otrzymuje dostęp do gotowych stron przechwytujących, które pozwalają zarabiać w Internecie w najpopularniejszych programach mlm i budować listę mailingową nawet wtedy, gdy nie masz jeszcze doświadczenia.

 • Dostęp do systemu jest darmowy.
 • Również wszystkie szkolenia w ramach Ligi Ambasadorów prowadzone przez doktorantów i naukowców są całkowicie darmowe, choć ich wartość przekracza 30000 zł. W większości są to nagrania ze szkoleń prowadzonych na żywo, w których udział kosztował ponad 2000zł.
 • Jedyna wymagana od Ciebie praca to wdrażanie gotowej strategii API (której nie zna i nie stosuje żadna inna grupa w Polsce) oraz udostępnianie tych właśnie szkoleń za darmo, gdzie chcesz i komu chcesz. Resztę robią za Ciebie założyciele Ligi Ambasadorów.

 

W dalszym etapie, po uruchomieniu systemu mlm, zajmij się uruchomieniem bloga.

Blog potrafi generować ogromny ruch, a co za tym idzie subskrybentów na twoją listę mailingową. Ta metoda może przyspieszyć twój biznes co najmniej 10 krotnie.

Instrukcję jak zrobić bloga w 5 minut znajdziesz poniżej (pdf oraz seria filmów video):

***************** LINK DOSTĘPNY DLA STAŁYCH CZYTELNIKÓW ******************

Podaj e-mail i odbierz hasło dostępu

Email:
 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Pinterest

e-biznes, mlm post hider
 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Pinterest

 

 

Poprzedni wpis: Wybór Produktu – cz.1 realizacji planu działania pod mlm i zarabianie przez Internet

polub i skomentuj - zarabianie przez Internet, mlm

Czytaj regularnie i komentuj tego bloga o mlm.

Po umieszczeniu 5 komentarzy linki do twojej strony umieszczone przy komentarzach będą wolne od atrybutów nofollow.
        

Natychmiastowy Biznes Internetowy...

Poznaj Sposób Na Zarobienie Pieniędzy Jeszcze DZIŚ


 

 


Pin It on Pinterest

Share This

Share this post with your friends!

 • Facebook
 • YouTube