Dołącz do ponad 1476 widzów mojego kanału mlm
Bez tego elementu marketing sieciowy, mlm, e-biznes i zarabianie przez internet to tylko strata czasu.

Dodano Styczeń 19, 2014 w e-biznes, marketing internetowy, marketing sieciowy (mlm, marketing wielopoziomowy, netowork marketing), zarabianie przez internet, zarabianie w internecie, zarabianie na YouTube | 2 komentarze

mlm marketing sieciowy ebiznes zarabianie
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
Hej, Michał Andrzejczak z tej strony w pierwszym z całej serii filmie, w którym wyjaśnię strategie działania oraz najpoważniejsze błędy, które 95% ludzi popełnia zabierając się za robienie marketingu sieciowego (mlm), czy każdego innego e-biznesu i zarabiania w Internecie.

 

Przejdziemy przez każdy z nich przez wszystkie serie tych filmów, a wideo nr 1 jest o pierwszym błędzie.

A pierwszy błąd jest taki, że ludzie, którzy zaczynają e-biznes, zarabianie w internecie, mlm,  nie mają planu, nie maja strategii, nie wiedzą dlaczego chcą zarabiać w Internecie, na YouTube, itd.

 

Ludzie nie wiedzą gdzie są teraz i gdzie podążają, gdzie chcą być za jakiś czas i jak mają to zrobić.

Więc zanim przełączysz to video, zanim zaczniesz mówić np. „o rety, co ty pieprzysz człowieku..” Poczekaj minutę i powiedz… czy tym masz plan?

Wiem, może uważasz, że miałem mówić o tym jak rozpocząć internetowy biznes, jak pozyskiwać partnerów do marketingu sieciowego, jak generować ruch, sprzedaż, jak budować listę mailingową, jak zarabiać na YouTube i w Internecie, jak działać żeby nie przegrać.

Jeśli nie masz planu i zaczniesz robić to co przed chwilą wymieniłem, to właśnie wtedy przegrasz.

Dlatego oczywiście możesz wyłączyć to wideo, jeśli twierdzisz że to bzdury – to twoje życie, twoja decyzja, ale jeśli oglądasz je bo szukasz rozwiązania swoich problemów i wiesz, że może nim być, np. mlm czy e-biznes, to może warto spróbować czegoś nowego, czego jeszcze nie sprawdzałeś? Jak myślisz, warto?

 

Poprzedni wpis: YouTube Master cz.4 szkolenia – zarabianie na YouTube

polub i skomentuj - zarabianie przez Internet, mlm

Czytaj regularnie i komentuj tego bloga o mlm.

Po umieszczeniu 5 komentarzy linki do twojej strony umieszczone przy komentarzach będą wolne od atrybutów nofollow.

2 Komentarze

  1. Większość ludzi moim zdaniem zapomina o ostatnim elemencie, czyli PROBLEMACH, jakie mogą stanąć na ich drodze. Uważają, że pozytywne myślenie uchroni ich przed wszelkimi przeszkodami. Sam też tak kiedyś myślałem, że porażka nie wchodzi w grę, przecież mam dobre nastawienie i wszytko musi się udać. Warto, więc wynotować sobie, jakie ” przykre niespodzianki” mogą nas spotkać na drodze do naszego celu i jak najlepiej zabezpieczyć się przed tym.

  2. Plan działania rozpisany na cały rok. Potem na miesiące, na tygodnie i na dni i najlepiej pisać wieczorem to co ma się zrealizować jutro. Ja też kiedyś działałem bez planu i jakoś nie szło, a teraz z planem. Minął miesiąc w tym roku a ja już mam efekty. Bardzo mądre wideo.

    Pozdrawiam

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

        

Natychmiastowy Biznes Internetowy...

Poznaj Sposób Na Zarobienie Pieniędzy Jeszcze DZIŚ


 

 


Pin It on Pinterest

Share This

Share this post with your friends!

  • Facebook
  • YouTube