Dołącz do ponad 1476 widzów mojego kanału mlm
Co do zarabiania przez Internet i sukcesu w mlm ma edukacja?

Dodano Luty 19, 2014 w blog, e-biznes, marketing internetowy, marketing sieciowy (mlm, marketing wielopoziomowy, netowork marketing), zarabianie przez internet, zarabianie w internecie, zarabianie na YouTube | 7 komentarze

Co takiego ma edukacja do marketingu sieciowego (mlm) i zarabiania przez Internet?

Od edukacji zależy jak duży sukces możesz osiągnąć. Jeśli masz wiedzę to bardzo prawdopodobne, że masz również sukces, jeśli nie masz sukcesu to prawdopodobnie brakuje Ci wiedzy. To może dotyczyć każdego biznesu, nie tylko marketingu sieciowego czy zarabiania w Internecie.

Zobacz jak to działa oglądając krótkie wideo.

 

Jeśli zajmujesz się marketingiem sieciowym (mlm), próbujesz zarabiać przez Internet, polecać produkty w programach partnerskich i nie jesteś zadowolony z efektów swojej pracy to pomyśl chwilę nad tym co stanowi problem.

Jaki element jest dla Ciebie najtrudniejszy i co możesz zrobić, żeby go przeskoczyć. Zastanów się czy ktoś może Ci pomóc, podpowiedzieć, nauczyć Cię, a może znajdziesz kogoś kto zrobi część pracy za Ciebie? Rozwiązań jest zwykle co najmniej kilka, kwestia czy ty je znasz. Jeśli nie to znaczy, że trzeba się trochę dokształcić

:)
 • Facebook
 • Twitter
 • Google+
 • Pinterest

 

Poprzedni wpis: Blogowanie – cz.3 realizacji planu działania pod marketing sieciowy i zarabianie przez Internet

 

polub i skomentuj - zarabianie przez Internet, mlm

Czytaj regularnie i komentuj tego bloga o mlm.

Po umieszczeniu 5 komentarzy linki do twojej strony umieszczone przy komentarzach będą wolne od atrybutów nofollow.

7 Komentarze

 1. Tak jak mówiłeś Michale, głównym problemem ludzi jest brak edukacji i zatrzymanie się na poziomie na którym się znajdują. Czas płynie, jeżeli ktoś przestaje się uczyć zostaje w tyle za innymi, to tak jakby programista wczoraj zaprzestał nauki nowych języków i technik programowania to za dwa lata jego programy będą przestarzałe.
  Najbogatsi ludzie na świecie wiedzą że, jeżeli chcą być jeszcze bogatsi muszą uczyć się nowych rzeczy.
  Edukacja to klucz do osiągania wyników w biznesie, to taka recepta na sukces. Dalej wystarczy „przekręcić klucz” czyli wykorzystać zdobytą wiedzę w praktyce i wyniki są nieuniknione.

 2. człowiek musi się całe życie uczyć, dobrze że są już takie możliwości a nie tylko książki

 3. Brak edukacji – temat rzeka i to w złym tego słowa znaczeniu. Niestety, ale taka jest prawda – kuleje edukacja najmłodszych, przez to kuleje edukacja starszych, przez to kuleje edukacja w biznesie i w rozwoju osobistym. Moim zdaniem środki zaradcze to praca u podstaw, edukacja domowa – jeżeli patrzymy w wymiarze długofalowym oczywiście. :)

 4. Świetny post dużo się dowiedziałem o zarabianiu przez internet dzięki Twojemu blogowi, dziekuję

 5. Bez edukacji, nie ma rozwoju, a bez rozwoju nie ma zarobku

 6. Prawda jest taka że brakuje takich dodatkowych kursów zwłaszcza dla tych starszych osób które nie mają aż takiej codziennej styczności z technologią z którą mamy dziś do czynienia.

 7. Mlm jest dla ludzi którzy są bardzo obrotni i zawsze potrzebują nowych wrażeń. Praca z ludźmi a praca, że tak powiem, w samotności to dwa różne światy. Oczywiści można się sporo nauczyć przy okazji studiowania tego typu marketingu więc zawsze jakieś korzyści są.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

        

Natychmiastowy Biznes Internetowy...

Poznaj Sposób Na Zarobienie Pieniędzy Jeszcze DZIŚ


 

 


Pin It on Pinterest

Share This

Share this post with your friends!

 • Facebook
 • YouTube