Czego potrzeba do odniesienia sukcesu w marketingu sieciowym (mlm), marketingu internetowym czy jakimkolwiek e-biznesie?

Posted on Listopad 26, 2013 in e-biznes, marketing internetowy, marketing sieciowy (mlm, marketing wielopoziomowy, netowork marketing)

mlm, e-biznes, marketing sieciowy - celW życiu liczy się czas.

Jak byś zareagował gdybym powiedział Ci, że znam sposób…, nie, że znam dziesiątki sposobów, żeby w 1-2 lata odnieść sukces finansowy, nie tylko w marketingu sieciowym (mlm) i e-biznesie.

Czy uważasz, że to długi okres czy krótki? Czy uważasz, że dałbyś radę 1-2 lata pracować na odniesienie sukcesu finansowego, czy to dla Ciebie za długo? Kurcze, pracować 1-2 lata to długo, co?

A czy dałbyś radę wytrzymać 1-2 lata gdybyś po tym okresie czasu nie musiał się martwić o pieniądze, mógł sobie pozwolić na wszystko co chcesz? Czy raczej wolałbyś odpuścić, zostać na etacie, pracować za stałą, bezpieczną, ale nie dającą wolności finansowej pensję?Większość, duża większość ludzi chciałaby mieć wszystko na już.

Również w marketingu sieciowym i e-biznesie podejmując działanie, ludzie chcieliby mieć efekty od razu.

Ludzie od razu chcieliby uzyskać dochód pasywny, bez pracy i zaangażowania. Niestety wynik takich działań, oczekiwań prowadzi ich do porażki. Brak wytrwałości, brak efektów prowadzi do utraty wiary, pewności siebie i przeradza się w strach. Właśnie dlatego większość ludzi nie odnosi upragnionych sukcesów.

Brak planu działania, brak przygotowania na radzenie sobie z problemami, brak zagłębienia w temat, podejmowanie nieprzemyślanych do końca decyzji sprawia, że ludzie nie tylko nie odnoszą sukcesu, ale również tracą wiarę we własne możliwości. I nie dotyczy to tylko mlm, marketingu internetowego, zarabiania przez Internet. Dotyczy to każdej dziedziny życia.

Powiedz, czy naprawdę uważasz, że można odnieść jakikolwiek duży sukces w krótkim okresie czasu? A czy znasz kogoś kto zarobił duże, naprawdę duże pieniądze w krótkim czasie? Czy słyszałeś o kimś kto z dnia na dziań stał się bogaty, zbudował ogromny biznes?

A może znasz jakiegoś sportowca, np. maratończyka, który bez przygotowania od tak po prostu w pewnym momencie zdecydował, że chce biegać i od razu bez zatrzymywania przebiegł 25 km?

NIE ma takiej możliwości. Na wszystko potrzebny jest czas, wytrwałość i umiejętności. Również w marketingu sieciowym, biznesie czy zarabianiu w Internecie.

No właśnie, co z umiejętnościami? Co jeśli nie masz doświadczenia w mlm czy zarabianiu przez Internet?

No cóż, jak to mówią „every master was once a disaster” – każdy mistrz był kiedyś do kitu. Tak to już jest. Wszystkiego trzeba się nauczyć.

Poza tym wszystkie istoty żyją po to by się rozwijać. Po to Bóg dał człowiekowi mózg. Jeśli się nie rozwijasz to giniesz. Nie da się stać w miejscu. Świat się zmienia, jeśli za nim nie nadążasz to giniesz, więdniesz jak kwiat, dosłownie, albo rośniesz albo więdniesz.

 

Najważniejsza rzecz potrzebna do odniesienia sukcesu w marketingu internetowym, marketingu sieciowym i zarabianiu w Internecie to…

to coś co pozwoli poradzić sobie zarówno z brakiem umiejętności, jak i problemami napotykanymi po drodze.

Najważniejszą rzeczą jest posiadanie upragnionego celu i motywacja.

Jeśli masz cel, pragniesz czegoś naprawdę bardzo, wiesz, że to co robisz zmieni twoje życie to wygrasz. Wygrasz, bo nic nie będzie w stanie Cie pokonać.

Arnold Schwarzenegger został wielokrotnym mistrzem świata i aktorem tylko dlatego, że pragnął tego ponad wszystko inne. Żeby wystartować w zawodach uciekł z wojska pomimo konsekwencji jakie za to grożą. Nic nie było w stanie go powstrzymać.

Tak jest ze wszystkim i ze wszystkimi. Sukcesy (również w mlm i zarabianiu pieniędzy w Internecie) odnoszą tylko Ci, którzy wiedzą czego chcą i pragną tego ponad wszystko inne.

Zastanów się, „jeśli i tak masz ciężko pracować, dlaczego nie miałbyś  przy okazji zostać bogaty?”

 

Poprzedni wpis Blogowanie – strategia na e-biznes, marketing sieciowy, czy cokolwiek zechcesz

1 Comment

  1. Witam,
    Korzystam nieco z różnych rozwiązań marketingowych. Od pewnego już czasu zarabiam również przez Internet. Wszystkie przykłady, które przytaczacie w waszych artykułach są efektywne i na prawdę można dzięki nim nieźle się dorobić. Osobiście zapraszam do zapoznania się również z nieco inną usługą marketingu bezpośredniego, którą jest direct mailing. Sporo informacji na ten temat znajdziecie na moim blogu. Cel i motywacja to rzeczywiście istotne wartości jeśli chodzi o marketing sieciowy i Internetowy, jednak myślę, że równie ważne jest dobranie odpowiednich rozwiązań, które pozwolą nam ten cel osiągnąć. Dziękuję za te przydatne informacje. Na pewno będę nie raz powracał do waszych artykułów.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *