Dołącz do ponad 1476 widzów mojego kanału mlm
…Czy ten Facebook jest rzeczywiście taki potrzebny w biznesie?

Dodano Maj 29, 2013 w facebook, facebook bez tajemnic, korzystanie z facebooka

Facebook

Gdyby Facebook był państwem, to trzecim co do w wielkości populacji, zaraz za Chinami i Indiami. Według danych z lipca 2010 roku w serwisie Facebook zarejestrowało się już ponad 500 tys. kont.

Facebook został stworzony przez Marka Zuckerberga w 2004 roku w celu ułatwienia kontaktu studentom. W ciągu zaledwie pierwszych 9 miesięcy serwis miał już zarejestrowanych 100 mln. użytkowników, a w ciągu ostatnich 3 miesięcy dołączyło ich aż 100 mln.

W samej Polsce z Facebooka korzysta już około 3 mln. internautów i z dnia na dzień grono to się powiększa. Do społeczności przyłączają się nie tylko zwykłe osoby, ale dostrzegając ogromne możliwości także firmy.

Pomyśl ile pieniędzy musiałbyś wydać gdybyś chciał dotrzeć do kilku milionów ludzi z informacją np. wykupując mailing, reklamę w prasie, telewizji, katalogach. Fortunę!!

Mając odrobinę wiedzy możesz to zrobić niewielkim nakładem finansowym, czasem za darmo, a nawet sprawić, że ludzie sami będą przychodzić do Ciebie.

Jeśli nie masz jeszcze konta na Facebooku, a chciałbyś sprawdzić jak funkcjonuje i nie wiesz jak zacząć zapraszam tutajJak założyć konto na facebooku, zakładanie facebooka.

polub i skomentuj - zarabianie przez Internet, mlm

Czytaj regularnie i komentuj tego bloga o mlm.

Po umieszczeniu 5 komentarzy linki do twojej strony umieszczone przy komentarzach będą wolne od atrybutów nofollow.
        

Natychmiastowy Biznes Internetowy...

Poznaj Sposób Na Zarobienie Pieniędzy Jeszcze DZIŚ