Czy w Internecie da się zarabiać pieniądze?

Posted on Lipiec 13, 2016 in zarabianie przez internet, zarabianie w internecie, zarabianie na YouTube

 

Czy gdyby w tym momencie twój szef zaprosił Cię do biura na podpisanie dokumentów niezbędnych do udzielenia Ci podwyżki, to odpowiedziałbyś mu „nie mam czasu, zrobię to później”?

 

Nie?

 

To również nie odkładaj na później przeczytania informacji zawartych na tej stronie.

Bo właśnie w tej chwili możesz dać sobie podwyżkę!!!

 

ZRÓB TO TERAZ


 

 

 

Czy przez Internet rzeczywiście można zarobić pieniądze?

Wiem, że możesz mi nie wierzyć i nie dziwię się wcale.

Prawdopodobnie się przecież nie znamy, ponad to w szkole wbijano nam wiele lat określone rzeczy…

…że trzeba ją skończyć, znaleźć pracę i całe życie „zapier**lać” jak wół, aby na starość otrzymać (być może) emeryturę. Zgadza się?

Zwróć jednak uwagę, że czasy się zmieniają, świat pędzi do przodu i nie czeka na nikogo.

 • Kiedyś ludzie pukali się w głowę na myśl o budowie maszyny latającej (samolot), dziś mamy już rakiety i za chwilę każdy kto ma pieniądze będzie mógł polecieć w kosmos na wycieczkę (już trwają prace).
 • Kiedyś ludzie pukali się w głowę na myśl o tym że jakaś „dziwna” energia (prąd) popłynie kablami i zasili jakieś urządzenia. Dziś prąd jest przesyłany nawet bezprzewodowo.
 • Kiedyś pukano się w głowę, że maszyna zastąpi człowieka w pracy. Dziś adidas planuje budowę fabryki, w której buty produkować będą wyłącznie maszyny.

Takich przykładów mógłbym podać wiele. Czasy się zmieniają.

Ty decydujesz czy za nimi nadążasz, czy odrzucasz je jako coś niemożliwego.

Nie zamierzam Cię przekonywać, ale zachęcam abyś jednak zapoznał/a się z faktami i wyciągnął lub wyciągnęła wnioski na ich podstawie, a nie na podstawie tego co Ci się wydaje 😉

Posłuchaj co na ten temat mówią ludzie:

1. Po jakim czasie można się uwolnić z etatu zarabiając przez Internet?

.

.

2. Dlaczego działają w RevShare?

.

.

3. Co się zmieniło w ich życiu odkąd zarabiają w internecie w programach Revenue Share?

.

.

4. Co na mój temat mówią ludzie, którzy wspólnie ze mną zajmują się zarabianiem w Internecie?

Czy warto mi zaufać??

.

Więcej informacji i opinii na mój temat >>

.

 

Jakie pieniądze wchodzą w grę po około 3-6 miesiącach przy ostrożnym starcie?

Poniżej przykładowe wypłaty:

zarobione-mbank

wyplaty-my24

zarabianie-commision

 

Uwaga…

Działając przy wykorzystaniu Internetu możesz zarabiać np. 100zł dziennie lub więcej i to w stosunkowo krótkim czasie oraz w dużo łatwiejszy sposób niż w pracy na etacie czy w klasycznym biznesie.

Weź jednak pod uwagę, że w życiu nie ma nic za darmo, a ja nie jestem cudotwórcą 😉

Wg mojej wiedzy, jak dotąd nie wynaleziono żadnych cudownych sposobów na zachowanie wiecznej młodość, zdrowia, czy czegokolwiek w życiu. To samo dotyczy zarabiania pieniędzy.

Generalnie są 2 opcje – możesz tak jak większość ludzi pracować dla pieniędzy, poświęcając na to większość swojego czasu (tu najczęściej nie trzeba inwestować własnych pieniędzy, tylko czas) lub…

sprawić aby to pieniądze pracowały dla Ciebie, czyli robić to co robi zaledwie kilka procent ludzi ale tych najbogatszych.

Ta druga opcja sprawia, że życie staje lepsze, łatwiejsze, bogatsze, ale wymaga inwestycji. W przypadku biznesu internetowego (tak, to jest biznes) wymagany jest wkład śmiesznie niski jak na biznes, a wystartować da się skutecznie już od zaledwie 500zł – od takiej kwoty już coś fajnego będziesz w stanie zrobić, a jak będziesz mógł zainwestować więcej to do jeszcze większych pieniędzy dojdziesz szybciej.

Jeśli chciałbyś zarabiać pieniądze, mieć więcej wolnego czasu, ale nie masz podejścia biznesowego i NIE jesteś skłonny przeznaczyć na to pieniędzy, nie chcesz inwestować, to opuść tę stronę bo nic ciekawego się tutaj nie dowiesz…

Ja nie szukam pracowników i nie oferuję pracy.

Po prostu pokazuję i pomagam zainteresowanym zarabiać pieniądze przy wykorzystaniu internetu w taki sposób aby każdy mógł mieć jak najwięcej wolnego czasu dla siebie i dla rodziny. Sam też przy tym zarabiam.

Fakty są takie, że już za kilka miesięcy twoje życie może wyglądać zupełnie inaczej, odmienić się na lepsze, a ja chętnie pomogę Ci do tego doprowadzić. Wskażę Ci drogę, dam wsparcie, szkolenia, ale bądź pewny/a że nic za Ciebie nie zrobię.

To w końcu twoje życie. Ty decydujesz jak się ono potoczy.

 

Jak zarobić pieniądze przez Internet, czyli co to jest Revenue Share?

Idea Revenue Share jest stosunkowo nowym sposobem zarabiania pieniędzy – czasy się zmieniają 🙂 – firma sprzedaje usługi (np. reklamowe) i ewentualne zyski rozdziela pomiędzy użytkowników programu.

Użytkownicy aby otrzymać pieniądze muszą przeważnie korzystać z usług firmy, kupując np. pakiety reklamowe (możesz w nich zareklamować np. inne programy Revenue Share lub cokolwiek innego zechcesz – byle było to zgodne z regulaminem).

Każdy program RevenueShare może mieć inne warunki uczestnictwa, jednak idea pozostaje niezmieniona.

Wszystko co powinieneś wiedzieć o RevSherach znajdziesz w poniższym video oraz opisie.

.

W życiu nie ma nic za darmo…

W firmie budowlanej jaką prowadzę od 2007 roku, żeby zarobić daję ludziom wartość w postaci wykonanych usług.

W revsherach podobnie – mogę zarabiać na samym klikaniu, ale mogę zarabiać więcej dając ludziom wartość w postaci informacji i pomocy jak zmienić swoje życie, jak mieć więcej czasu dla siebie, dla rodziny, jak samemu decydować kiedy śpię a kiedy pracuję, kiedy biorę urlop, co kupuję i nie martwić się, że mnie na coś nie stać. I to jest w revsherach świetne, że im więcej zarobią ludzie którym to pokażę, tym więcej zarobię ja. Wg mnie to najlepszy układ jaki może być. W biznesach klasycznych trudno to osiągnąć, dlatego wolę RevShare’y.

 

Na czym polegają revshery?

Revenue Share czyli udział w zyskach.

Firma reklamowa, sprzedająca reklamę tak jak np. Google czy Facebook, dziali się inaczej niż te dwie wymienione firmy, swoimi zyskami. Nie jest to żaden rodzaj inwestycji. Firma zazwyczaj niczego nie gwarantuje, nie ma żadnych gwarancji że zarobisz i jest taki zapis w regulaminie. I ja też nie daję Ci żadnych gwarancji, bo w życiu nie ma gwarancji.

Ja jestem zwykłym użytkownikiem programów i nie mam na nie żadnego wpływu. Co z drugiej strony też wcale nie oznacza, że nie zarobisz, bo ja zarabiam i zarabia wiele innych osób, trzeba tylko wiedzieć co i jak i wyjaśnię to w dalszej części.

 • Firma sprzedaje kilka rodzajów reklam, z czego kupując jeden z nich (tzw adpack) kwalifikujesz się do naliczeń – rabatów za które możesz kupić reklamę, ale które można również spieniężyć.

Adpack to inaczej paczka reklamowa. Np. jeden adpack daje Ci 100 wyświetleń reklamy i kwalifikuje Cię do udziału w zyskach firmy czy też w rabatach przez określony czas, np. przez 30, 40dni – zależy od programu. Niektóre programy mają naliczenia stałe inne zmienne, zależne od wysokości sprzedaży w danym dniu.

 • Każdy adpack wypracowuje określonej wysokości udziały czy też rabaty, np. kupując paczkę (adpack) za 50$ wypracuje Ci 55$, czyli 5$ więcej. Skąd te 5 dolarów więcej? – ze sprzedaży przez firmę innych rodzajów reklam, produktów lub usług.

Warunkiem otrzymania tych naliczeń z adpacków, jest obejrzenie określonej ilości reklam. Ich ilość zależy od programu (przeważnie 10 reklam). Czyli jesteś dla programu odbiorcą reklamy. Oglądasz reklamy, sam też się możesz reklamować, ale oglądając przyciągasz innych reklamodawców, którzy kupują też inne rodzaje reklam i zasilają portfel firmy. I tak to się kręci.

 • Czyli podsumowując – kupujesz reklamę, możesz reklamować np. inne programy reshare (jak nie masz co), oglądasz określoną ilość reklam każdego dnia i każdego dnia otrzymujesz naliczenia o określonej wysokości.

 

Jak liczony jest „zysk”?

Od wartości adpacków – posiadając 10 adpacków po 50$ każdy, ich wartość wynosi 500$ i od tej wartości naliczany jest twój udział, rabat czy jak to tam nazwać. Jest on naliczany każdego dnia aż osiągnie określony poziom np. 110% (+ 10% „zysku”). Wtedy adpack wygasa.

Ale tak naprawdę zarobić możesz dużo więcej niż 10%.

W jaki sposób? Po prostu każdego dnia dokupując kolejne ad packi z dziennych naliczeń.

W ten sposób uruchamiasz tzw. procent składany.

 

Przykładowa strategia…


Wszystko zależy jaki masz cel, co chcesz osiągnąć, co chcesz dać od siebie, na jaki wkład możesz sobie pozwolić.

Ja dla przykładu średnio do jednego programu wkładam minimum 1000$, ostatnio nawet ponad 2000$. Takich programów staram się mieć nie mniej niż 3. Traktuję to jak biznes, a w biznesie pieniądz robi pieniądz. Takie kwoty pozwalają mi stosunkowo szybko wypracować satysfakcjonujące mnie efekty bez polecania. Ale też i łatwiej się poleca gdy ma się dobre efekty z samych naliczeń z adpacków.

Oczywiście można skutecznie zacząć również z mniejszymi kwotami, ale aby miało to sens wg mnie trzeba na biznes przeznaczyć minimum 2 tys zł.

Mniejsze kwoty są wg mnie ok., gdy nie możesz sobie pozwolić na więcej. Od czegoś trzeba zacząć. Lepiej zacząć mniejszą kwotą niż nie zacząć wcale.

 

Ale dla przykładu przyjmijmy wkład 1000$. Kupujesz za to np. 20 adpacków po 50$…

 

Załóżmy, że kwalifikuje Cię to do dziennych naliczeń w wysokości 2.5%, może być mniej może być więcej, zależy od programu. Ale przyjmijmy średnią 2.5% Oczywiście każdego dnia oglądasz kilka wymaganych do obejrzenia reklam.

 • Pierwszego dnia program naliczy Ci 25$ i od razu dokupisz za to kolejnego ad packa. Wartość adpacków wyniesie więc 1025$. Kolejnego dnia od tej kwoty program znów naliczy Ci 2.5%, czyli 25.6 – dokupisz kolejnego ad packa – ich wartość zwiększy się do 1050$ i znów od tego 2.5% i znów dokupujesz adpack itd. przez np. 3 do 6 miesięcy.

Po 3 miesiącach będziesz miał 53szt x 50$ – wartość adpacków = 2650$

 • Po 6 miesiącach – 80szt x 50$ – 4000$

A zaczynałeś od 1000$ i przez ten czas ich wartość zwiększyłeś do 4 tys.

 

I teraz masz kilka opcji

 • np. wypłacasz co 44 dni 400$ x 3.8 = 1520zł – druga pensja i tu nie utracisz wartości paczek, bo wypłacasz tylko te dodatkowe, „zarobione” 10%.

Inna opcja – wypłacasz wkład – przy 4tys naliczenia będziesz miał 100$ dziennie, więc wypłacasz np. 50$ każdego dnia. Po 20 dniach wyciągniesz swój wkład, będziesz na zero.

 • I ten wkład np. lokujesz np. w inny program i budujesz sobie kolejne źródło dochodu, tą samą strategią. Albo nie, jak chcesz, ale mając kilka źródeł dochodu zabezpieczasz się na wypadek, gdyby coś się zadziało z innym programem.

Natomiast w pierwszym programie po wyjęciu wkładu wartość paczek spadnie Ci do 58szt x 50$ = 2900$. I teraz np. kolejne 14 dni możesz odbudować konto do poziomu 4000$ i wypłacać co 44 dni 400$.

 • I to wszystko bez polecania. Po około 7 miesiącach masz dochód 1500zł co 44 dni i budujesz kolejny program, kolejne źródło, itd. aż będzie ich kilka. 3 takie programy i masz 4500zł dodatkowo. Czy to nie jest kwota, która zmieniła by twoje życie?

I w między czasie nie ma siły, muszą się znaleźć inni, którzy gdy zobaczą twoje wyniki też będą chcieli z tej możliwości korzystać.

Ja w 4 miesiące znalazłem 80 osób, które zarejestrowały się, część już zarabia, inni się przyglądają, ale jest tylko kwestią czasu kiedy zaczną działać. I nikogo nie namawiałem, pokazywałem tylko że jest taka możliwość. Chętnie nauczę Cię osiągać podobne wyniki, to proste, trzeba tylko wiedzieć co zrobić i trochę popracować.

 • A przy polecaniu włącza się turbodoładowanie, bo z każdego zakupu adpacka przez twoją poleconą osobę ty dostaniesz prowizję np. 5% czy 10% – zależy od programu.

Jeśli twój polecony dokupi codziennie za 100$ – to ty masz ekstra np. 5 albo 10$ prowizji od sprzedaży, jak masz 10 takich poleconych, to masz ekstra 50-100$ prowizji DZIENNIE. Twój polecony korzysta z reklamy, sam też zarabia, w czym Ty mu oczywiście na początku pomagasz i wszyscy są zadowoleni.

 • Oczywiście to tylko przykład, ale tak to właśnie działa. Pomału do przodu. Pokaż mi drugi biznes, który daje takie możliwości, przy tak niskiej kwocie funduszy na start. Bez kredytów pod zastaw domu, bez uganiania się z pracownikami, bez odpowiedzialności że spierniczysz komuś coś i będziesz musiał za to zapłacić.

Ja nie znam.

 

Ale policzmy to jeszcze dla innej kwoty startowej. Co się dzieje gdy ktoś startuje z kwotą 5000$ (w jednym programie lub w kilku z mniejszymi kwotami), bo niektórzy takimi kwotami ruszają.

 

Po 90 dniach masz 267 paczek = 13350$, po 180 dniach masz 400 paczek o łącznej wartości 20000$, naliczenia dzienne 500$, wyciągasz w 20 dni swój wkład, wartość paczek spada do około 14000$ czyli co 44 dni wypłacasz BEZ POLECANIA 1400$ x 3.8= około 5500zł

 • Osoby, które zajmują się revsherami od kilku lat, dziś zarabiają po kilka tysięcy zł dziennie. Mają za sobą zespoły osób, które za nimi podążają, że tak powiem jak w dym. Dlaczego za nimi podążają? Bo zarabiają. Gdyby nie zarabiali, to by nie podążali zali derami. Proste i oczywiste.

Zdaję sobie sprawę, że takie kwoty i sposób ich wypracowania może Ci się wydawać abstrakcją. Mi też się kiedyś wydawał i też na początku w to nie wierzyłem. To co powinieneś zrobić, to po prostu zagłębić się w temat. Jest coraz więcej ludzi, którzy zarabiają dokładnie w taki sposób, więc z potwierdzeniem tych informacji problemu nie będzie.

 

Co jeszcze jest istotne aby skutecznie zarabiać na revsherach?

Trzeba wiedzieć jak dobrać odpowiedni program.

 • Odpowiedni to taki który nie obiecuje złotych gór, czyli ma rozsądne naliczenia, nie 50% w 2 dni, czy 1000% w miesiąc, bo skądś te pieniądze muszą się wziąć. Takich kwot żadna firma wg mnie nie zarobi, a nawet jeśli zarobi to dlaczego miałaby oddawać użytkownikom aż tak dużo pieniędzy, skoro inne programy oddają 10-20% i też jest wokół nich duże zainteresowanie? Ja nie widzę powodu, dlatego w programy, które obiecują takie duże zyski nie wchodzę.

Zewnętrzne finansowanie – czy firma stara się mieć dochody z innych źródeł niż tylko jeden rodzaj reklamy (adpack), czyli np. czy sprzedaje kilka różnych rodzajów reklam (a zarabiać można tylko na jednym), może sprzedaje coś jeszcze (produkty, usługi), robi coś jeszcze. Żeby były naliczenia dla użytkowników, firma musi zarabiać, pamiętaj gwarancji nie ma, a jak ktoś Ci daje gwarancję to uważaj, bo możliwe że chce Cię oszukać. Jest coraz więcej programów RevShare, które mają zewnętrzne finansowanie, np. FutureNet ma ich kilkanaście, TheAdsTeam – matryca, platforma shopingowa, RevJob – w planach koparka kryptowalut, zewnętrzne platformy reklamowe.

 • JESTEM Z TOBĄ SZCZERY I…
  DAJĘ CI GWARANCJĘ, ŻE NIE MA GWARANCJI
  .
  Sam na revsherach zarabiam ale jestem zobowiązany aby Ci powiedzieć, że może się to wiązać z ryzykiem. TAK JAK KAŻDY BIZNES. Z tym, że tu żeby zarabiać dużo, nie musisz inwestować aż tyle ile w biznes klasyczny.

Otwierając firmę, nie masz gwarancji że zarobisz.

98% firm nie przeżywa 10 lat – to są fakty, sprawdź, i często ludzie tracą ogromne pieniądze, dziesiątki a nawet setki tys zł, tutaj kupujesz paczki np. za 1000$ a możliwości masz nieograniczone. Różnica jest wg mnie kolosalna.

Od 2007 roku prowadzę biznes w branży budowlanej i wiem, że nigdzie nie ma gwarancji. Podpisujesz umowę, wykonujesz usługę, a inwestor i tak może Ci nie zapłacić – musisz się sądzić.

 • Fakty są takie (możesz sprawdzić), że 98-99% wszystkich polskich firm nie jest w stanie przetrwać 10 lat działalności.
 • Skoro firmy upadają, to oznacza, że pracę na etacie możesz stracić z dnia na dzień.
 • Życie może się skończyć w jednej chwili nawet jeśli jesteś w pełni zdrowy.

Nigdzie nie ma gwarancji. Więc nie szukaj jej również w RevSherach. Ryzyko jest zawsze i jak chcesz coś osiągnąć to musisz ryzykować – kto nie ryzykuje ten nie ma.

Ważne jest natomiast aby to ryzyko ograniczać i jednocześnie maksymalnie zwiększać prawdopodobieństwo tego, że jednak zarobisz pieniądze. Możesz to zrobić dobierając programy w określony sposób, analizując je po określonych parametrach i działając w kilku programach na raz (dywersyfikacja).

W programach w których ja działam zarabia KAŻDY kto działa mądrze, wg określonego schematu. WEDŁUG MNIE W REVSHERACH RYZYKO JEST DUŻO MNIEJSZE NIŻ W BIZNESIE KLASYCZNYM.

 • Jeśli mimo wszystko uważasz, że to jest zbyt ryzykowne to co powiesz o grze na forex lub na giełdzie. Jak myślisz – łatwiej tam zarobić czy stracić? Podpowiem Ci – 99% osób traci tam pieniądze, a mimo to nikt nie mówi, że to ściema i naciąganie ludzi.

Jedno jest pewne – RevShare to najłatwiejszy sposób na zarobienie pieniędzy, natomiast JAKIEŚ ryzyko jest, TAK JAK WSZĘDZIE gdzie można zarabiać ponadprzeciętne kwoty pieniędzy.

 

Co jeszcze jest ważne?

 • Kto jest twórcą programu – ktoś kto ma uczciwe zamiary nie będzie się ukrywał. Będzie wychodził do ludzi, robił spotkania, będzie dostępny dla każdego.

I tu może się pojawić pytanie, DLACZEGO KTOŚ MIAŁBY NAM DAĆ TAK ŁATWO ZAROBIĆ? I odpowiedź jest prosta – bo sam też na tym zarobi. I im więcej my zarobimy, tym więcej zarobi właściciel, bo program będzie się rozrastał, będzie promowany, jak będzie się rozrastał to i firma się rozrasta. Jak dla mnie jest to proste i oczywiste.

 

Czym nie jest RevShare?

RevShare’y nie są programami inwestycyjnymi!!!

Wiele osób tak do tego podchodzi, to prawda, jednak Revenue Share to przeważnie firmy sprzedające usługi (najczęściej reklamowe), oferujące podział zysków tylko pod warunkiem, że ten zysk zostanie wypracowany. Jest to zawsze zapisane w regulaminie programu, który akceptujesz przy rejestracji.

 

Czy Revenue Share jest piramidą finansową?

To bardzo często stawiane pytanie. Czy słuszne?

Zobacz co na ten temat myśli Urząd Skarbowy:

Źródło: „Przychody i podatki: revenue share w zeznaniu PIT-36 z PIT/ZG”

http://www.podatki.egospodarka.pl/131553,Przychody-i-podatki-revenue-share-w-zeznaniu-PIT-36-z-PIT-ZG,1,70,1.html

Piramida finansowa wg Wikipedii:

„struktura finansowa, w której zysk konkretnego uczestnika jest bezpośrednio uzależniony od wpłat późniejszych uczestników, stojących niejako niżej w tej strukturze”.

W piramidach finansowych nie ma produktu. W Programach Renenue Share jest produkt lub usługa (np. reklama). Facebook, Google też sprzedają reklamy, jedyną różnicą jest to, że nie dzielą się swoim zyskiem z użytkownikami.

 • Dobry program RevShare będzie posiadał zewnętrzne finansowanie, np. będzie sprzedawał różne rodzaje reklam, natomiast udział w zyskach będzie oferował z tylko jednego rodzaju reklamy oraz będzie sprzedawał powierzchnię reklamową na swoich stronach internetowych poza programem Revenue Share, będzie sprzedawał inne produkty i usługi, itp. itd. zapewniając tym samym zewnętrzny dopływ pieniędzy do programu.

Kary za zorganizowanie piramidy finansowej są wysokie, więc w tego typu nielegalnych przedsięwzięciach organizatorzy, właściciele nie będą chcieli ujawniać swojej tożsamości. To może być punkt do oceny wiarygodności programu. Ktoś kto ma uczciwe zamiary nie będzie się ukrywał, bo nie będzie miał nic do ukrycia, wręcz odwrotnie – będzie sam wychodził do ludzi.

 • Mimo szczerych, najuczciwszych intencji organizatorów programu nigdy nie ma gwarancji tego, że dana firma nie upadnie. Sukces jest uzależniony od wielu czynników, takich jak np. zaangażowanie twórców, prace nad rozwojem programu, rozsądne (nie za duże) udziały w zyskach – ja zwykle nie wchodzę w programy oferujące więcej niż 10-20%, popularność programu (jeśli nie będzie promocji to program może nawet nie ruszyć), są to programy rekomendacyjne więc uzależnione od zaangażowania partnerów, skuteczności usług reklamowych (lub innych), jakości produktów.

Wg mnie żaden użytkownik nie mając wglądu w wewnętrzne przepływy finansowe firmy nie jest w stanie w 100% ocenić czy dany program nie jest piramidą finansową. Odpowiednio analizując program można natomiast znacznie zmniejszyć ryzyko wyboru złego programu.

Do tego dodałbym jeszcze jeden fakt…

Mianowicie taki, że piramida finansowa jest tworzona po to, aby oszukać ludzi obiecując im wysokie zarobki. Programy typu revenue share, to projekty najczęściej reklamowe, firmy sprzedające reklamę i dzielące się z użytkownikami zyskiem pod warunkiem, że ten zysk zostanie wypracowany. Nikt tu nikomu nie obiecuje żadnych zarobków i jest to zapisane w regulaminie. Programy revenue share nie są programami inwestycyjnymi.

Jeśli nie pasują Ci te zasady to po prostu nie zajmuj się tego typu programami, pracuj dalej na etacie czy rób cokolwiek innego, natomiast nie czepiaj się tych, którym te zasady odpowiadają.

 

Czy do RevSherów trzeba mieć pieniądze na start?

Jeśli interesuje Cię zarabianie poważnych pieniędzy, to do tematu musisz podejść poważnie. Jak już wcześniej wspomniałem „pieniądz robi pieniądz”. Żeby otworzyć jakikolwiek biznes trzeba zainwestować pieniądze.

W biznesie klasycznym bardzo często potrzeba ogromnych inwestycji żeby wystartować, np. na lokal, magazyn, materiały, sprzęt, pracowników, samochód, ubezpieczenia, zus, reklama, itp.

Ludzie biorą kredyty pod zastaw mieszkań, domów, ryzykują często cały swój majątek dla często cudownej wizji, ale jednocześnie bardzo trudnego do zrealizowania, nierzadko nieprzemyślanego i nierozplanowanego pomysłu. I fakty są takie, że większość traci te pożyczone od banku pieniądze.

Bo konkurencja jest ogromna, bo trudno pozyskać klienta, bo koszty prowadzenia działalności gospodarczej są wysokie, a przedsiębiorcy w większości nie wiedzą jak mogą je obniżyć (np. nie płacić zusu). Powodów jest wiele.

A jak jest w Revenue Share?

Nawet jeśli w programy włożysz tak jak ja 6650$ (dla dywersyfikacji w 3 programy łącznie) to i tak jest to mniejsza kwota niż ta jaką z kredytu włożyłem w biznes klasyczny.

Z takiej kwoty po około 7 miesiącach jesteś w stanie bez polecania wypłacać około 2600$-4000$ co 30-60 dni. (10-20% od wartości adpacków 26600$).

Średnio, orientacyjnie można przyjąć że po 7 miesiącach wartość twoich adpacków bez polecania wyniesie około 4x więcej (czasem 5-6 x więcej) niż kwota za którą dokonałeś zakupu i między 6 a 7 miesiącem powinieneś już wyciągnąć wkład, czyli powinieneś być już na czysto. Wtedy albo wypłacasz wszystko (rzadko kto tak robi, ale zdarza się), albo wypłacasz 10-20% z naliczeń dziennych. Czyli w ogólnym rozrachunku będzie to 10-20% od wartości adpacków /na okres w jakim pracują adpacki (np. 30-60 dni – zależy od programu).

Wg mnie najłatwiej i najszybciej wypracować efekt wkładając do programu jak najwyższą możliwą kwotę pieniędzy, ale z drugiej strony jeśli dysponujesz kwotą tylko 500-1000zł to też lepiej zacząć z niższego pułapu, niż nie zacząć wcale.

Przecież polecając programy revshare, ich możliwości zarobkowe, możesz z powodzeniem rozbudować swoje konta z prowizji i również zarabiać bardzo duże pieniądze. Znam wiele osób, które zaczynały niskimi kwotami, a dziś zarabiają więcej niż większość osób pracujących na etacie.

 

Co w sytuacji gdy nie masz pieniędzy na start?

To proste – zdobądź je.

Ja zaczynając w 2007 roku własny biznes zaciągnąłem na start ogromny kredyt w banku. Po kilkunastu miesiącach drugi na podtrzymanie biznesu. Zarabiać zacząłem dopiero po dłuższym czasie, a spłata kredytu trwała jeszcze dłużej.

 • Żebyśmy się zrozumieli – ja Ciebie nie namawiam na branie kredytów. Jest to jeden ze sposobów zdobycia pieniędzy na biznes, ale kredyty trzeba spłacać i musisz mieć tego świadomość. Zanim weźmiesz kredyt musisz mieć pewność że wiesz co robisz, masz plan na jego spłatę, wiesz z jakimi kosztami się wiąże, itp. itd. Kredyt wzięty mądrze może być dobrym wsparciem gotówkowym w biznesie. Kredyt zaciągnięty bezmyślnie może być obciążeniem na wiele lat.

Zamiast brać kredyt w banku możesz przecież zarobić pieniądze.

Nie wiem ile masz lat, ale zakładam że jesteś dorosłą osobą. Jeśli tak jest, a Ty twierdzisz, że nie masz „luźnych” pieniędzy w tak niewielkiej kwocie jak 2000zł to radzę Ci się poważnie zastanowić czy nie powinieneś się poważnie zastanowić nad swoim życiem. Może warto byłoby coś w nim zmienić, nie sądzisz?

 • Innym pomysłem jest postaranie się o bezzwrotną dotację z Urzędu Pracy na otwarcie własnego biznesu. Można otrzymać nawet ponad 20tys zł. Oczywiście aby otworzyć własny biznes również przydałoby się to dobrze przemyśleć i zaplanować, a także zdobyć trochę podstawowej wiedzy na temat podatków, itp. Dla przykładu, nie polecam działalności gospodarczej, dużo lepiej wg mnie otworzyć sp zoo, choćby z tego powodu, że nie trzeba płacić ZUS’u i można zoptymalizować podatki np. do 8.5% 😉 ale to rozmowa na inny temat.

Opcji jest wiele.

Możesz np. zrezygnować z jedzenia pizzy, palenia papierosów i picia piwa, chodzenia na siłownię i innych zbędnych wydatków. Zbędnych w sytuacji gdy są ważniejsze rzeczy, jak np zarabianie pieniędzy. Jak je zarobisz to wtedy będziesz je wydawał na pierdoły.

 • Oczywiście TY DECYDUJESZ. Jeśli twierdzisz, że nie stać Cię na zarabianie pieniędzy to ok, mnie nic do tego.

 

Czy żeby zarabiać z RevSherów trzeba polecać?

Oczywiście, że nie. Wiele osób na revsherach zarabia tylko z własnych paczek. Ja sam zazwyczaj zanim zacznę polecać jakiś program to najpierw sprawdzam go 2-3 miesiące. Kupuję paczki i reinwestuję, wypłacam i dopiero jak mam przekonanie zaczynam polecać (oczywiście na nic nikomu nie daję gwarancji).

Jednak najwięcej zarabia się gdy się promuje. Prowizje od sprzedaży dają turbo doładowanie.

Osoby, które zaczynają w revsherach bardzo często mówią, że nie będą polecać tych programów innym. Sytuacja zmienia się gdy zaczynają zarabiać pieniądze. Wtedy przychodzi doświadczenie, zadowolenie i pewność tego co się robi.

Wg mnie właśnie brak pewności i wiary w to co się robi sprawia, że ludzie boją się czy po prostu nie chcą promować zarabiania w Internecie.

Większość ludzi o zarabianiu przez Internet nie ma pojęcia. Bardzo wielu osobom kojarzy się to z czymś niemożliwym, z oszustwem. Bo przecież w szkole o tym nie uczono 😉 a ludzie to w większości potulne baranki – nie staram się nikogo obrażać, tak po prostu jest, podążamy za „stadem”, boimy się wychylić, zrobić coś innego niż nasi znajomi, boimy się co inni o nas pomyślą.

Sytuacja zmienia się gdy na konto wpływają pieniądze zarobione właśnie przy wykorzystaniu Internetu 🙂


Jak zacząć aby za 3-6 miesięcy zarabiać w Internecie minimum 100zł miesięcznie?


BONUS NA START…

Dołączając do mojego zespołu (http://www.mlm-system.pl)otrzymasz sprawdzony sposób na minimum 2000zł bez polecania.

Dam Ci dokładną instrukcję jak bardzo łatwo zarobić w Internecie minimum 2000zł, po prostu wykonując proste, konkretne zadania. W ciągu około 1 miesiąca będziesz w stanie „odpracować” przynajmniej częściowo swój wkład w RevShery – UWAGA!!! – nie pisz do mnie, żebym najpierw zdradził Ci tę metodę, a wtedy Ty (łaskawie) zaczniesz działać w RevSherach. W ten sposób to nie zadziała. Wykaż się postawą biznesową i kreatywnością, a wtedy będziesz mógł liczyć na moje wsparcie. Nie interesuje mnie współpraca z osobami, które uważają, że wszystko im się należy tylko dla tego, że żyją.

2.

Dodam Cię do moich zamkniętych, „tajnych” grup na Facebooku, w których znajdziesz sprawdzone instrukcje promowania programów typu Revenue Share w Internecie, motywacje, inspirujące i przydatne informacje na temat zarabiania pieniędzy. Dostaniesz wiedzę pochodzącą ze szkoleń, za udział w których zapłaciłem już w sumie grubo ponad 20 tys zł. M.in. dzięki tym informacją do jednego, promowanego przeze mnie programu zarejestrowałem w 4 miesiące aż 80 zainteresowanych zarabianiem w Internecie osób.

3.

Otrzymasz moje wsparcie w działaniu. To ważne szczególnie na początku, zanim jeszcze sam/a nabierzesz doświadczenia. Pomogę Ci ułożyć własną, indywidualną strategię działania, tak aby jak najbardziej przyspieszyć moment, w którym będziesz zarabiał minimum 100zł/dzień.

Żadna specjalistyczna wiedza nie jest Ci potrzebna. Wystarczy chęć, trochę zaangażowania i konsekwencja. Ten biznes ma być prosty i jest prosty.

4.

Otrzymasz dostęp do systemu wsparcia mlm-system.pl. Znajdziesz w nim szkolenia, narzędzia, strategie i co najważniejsze SYSTEM WSPARCIA – nie będę się rozpisywał – po prostu sprawdź – doceń fakt, że jest bezpłatny – mógłby kosztować całkiem sporo i też miałby wzięcie 😉

5. Pokarm dla twojego mózgu 🙂 Coś co pcha ludzi do przodu i nie pozwala odpuścić – książki – jakie konkretnie – zobacz powyższe video 🙂

Dołącz do mojego zespołu…

http://www.mlm-system.pl

1. Zarejestruj się na mlm-system.pl (bezpłatny system wsparcia mojego autorstwa) i DOKONAJ AKTYWACJI (instrukcja aktywacji na stronie głównej po zalogowaniu).

Po zalogowaniu w systemie otrzymasz 2 maile (gdyby nie dotarły sprawdź folder spam):

mail #1 – będzie to mail systemowy z instrukcjami

mail #2 – będzie to mail prywatny ode mnie, mail z informacją o bonusach jakie na Ciebie czekają

► Dodaj te adresy mailowe do kontaktów w swojej poczcie, tak aby nie wpadały do spamu. Inaczej mogą Cię ominąć ważne informacje systemowe, okazje zarobkowe, szkolenia, itp. Z listy mailingowej możesz się wypisać w każdej chwili klikając link na końcu każdego maila, więc nie ma obawy, że zasypię twoją skrzynkę wiadomościami 😉

► Abyśmy mogli się łatwo i szybko komunikować oraz abym mógł dodać Cię do moich grup musimy być znajomymi na Facebooku. Dodaj mnie >> Następnie na moim profilu najedź na przycisk „Obserwujesz” i zaznacz „Wyświetlaj Najpierw” – Facebook obcina zasięg postów, a Ty przecież chcesz być na bieżąco, zgadza się?

► Subskrybuj mój kanał na YouTube >> Wrzucam tam wiele wartościowych materiałów video, które pomogą Ci szybko wystartować i osiągnąć ponadprzeciętne rezultaty.

► Jeszcze raz zapoznaj się ze wszystkimi materiałami na tej stronie, z całym opisem i wszystkimi filmami, tak abyś miał pełny pogląd na strategie, gwarancje, ryzyko, itp, itd.

► W programach Revenue Share wpłaty do programu jak i wypłaty z programu odbywają się za pośrednictwem tzw. procesorów płatniczych.

Wpłata do programu (z konta bankowego na procesor, z procesora do programu i zakup adpacków). Wypłata z programu (na procesor i z procesora na konto lub bezpośrednio kartą w bankomacie)

Zarejestruj się bezpłatnie z poniższych linków procesorach płatniczych:

► SolidTrustPay >>

► Payza >>

► Bitbay >>

► Coinpayments >>

► mBank eKonto >> Jeśli nie masz rachunku bankowego to polecam właśnie ten bank. Sam korzystam od wielu lat.

 

Po dokonaniu aktywacji napisz do mnie na Facebooku…

…abym mógł Cię dodać do grupy oraz dać dostęp do bonusu „2000zł na start”…

 

UWAGA!!! – jeśli nie masz zamiaru potraktować RevSherów jak biznes i nie zamierasz przeznaczać na nie żadnych pieniędzy to opuść tę stronę i w żadnym razie nie rejestruj się w programach z moich linków, ani też nie zadawaj mi pytań w stylu „ile lub czy mogę zarobić jak nie mam pieniędzy na start”, czy „jaka jest pewność, że zarobię”, itp.

Myślę, że na moim blogu spędziłeś już kilka chwil i zauważyłeś, że zarabiać w ten sposób można bardzo dużo więc choć odrobinę zaufania do mnie już masz. Skoro ja mogę zarabiać na revsherach to możesz i Ty, wystarczy spróbować.

 

Jeśli znasz łatwiejszy sposób na zarobienie pieniędzy…

…z tak niskim wkładem własnym jak w RevShery, bez konieczności polecania, to śmiało daj mi o nim znać 😉

UWAGA!!! – nie przysyłaj mi informacji o nowych revsherach i mlm’ach. Mlm’u nie robię, a o nowych revsherach wiem zawsze z pierwszej ręki 😉

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *