Dołącz do ponad 1476 widzów mojego kanału mlm
Czy w Internecie lepiej zarabiać na blogu, czy z mlm (marketing sieciowy)?

Dodano Styczeń 24, 2014 w blog, e-biznes, marketing internetowy, marketing sieciowy (mlm, marketing wielopoziomowy, netowork marketing), zarabianie przez internet, zarabianie w internecie, zarabianie na YouTube | 4 komentarze

lepiej zarabiać z reklam czy z mlm
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
Co kilka dni dostaję maila z pytaniami: "Jak zarabiać w internecie?", "czy opłaca się zarabiać na blogu?", "czy lepiej zarabiać z bloga i reklam czy lepiej z marketingu sieciowego?".

Trudno odpowiedzieć na to jednoznacznie.

Zarabiać w Internecie można na wiele różnych sposobów. Można to robić również za pośrednictwem bloga - tylko na reklamach, a można zarabiać promując marketing sieciowy, również używając przy tym bloga.

Można tak naprawdę wszystko i tylko od nasz zależy co chcemy robić.

Dla jednego lepszy będzie system mlm, a dla kogo innego lepszy będzie blog pod reklamy, a jeszcze inni wybiorą np. promowanie produktów i usług poprzez YouTube luba zarabianie na YouTube z reklam.

Więc pytanie "co jest lepsze, zarabianie przez Internet na blogu, czy praca w marketingu sieciowym" jest tak naprawdę niewłaściwe.

Możliwości zarobkowe w systemie mlm są dużo większe niż w zarabianiu pieniędzy z reklam na stronie internetowej.

Należy przy tym jednak pamiętać, że czynności do wykonania też częściowo będą inne. Część z nich owszem, będzie się pokrywać, ale marketing sieciowy wymaga ich znacznie więcej.

Zarabianie pieniędzy z reklam wymaga głównie znajomości pozycjonerskich. Ten kto potrafi pozycjonować strony i ma do tego odpowiednie zaplecze, prawdopodobnie będzie w stanie dużo w ten sposób zarobić.

W marketingu sieciowym, działając z wykorzystaniem Internetu również przyda się umiejętność pozycjonowania stron (np. przy budowaniu listy mailingowej), ale i bez niej również można sobie poradzić. W mlm będzie nam natomiast niezbędna umiejętność budowania relacji z ludźmi, zdolności przywódcze, pewność siebie. Czasem może być konieczność poprowadzenia webinaru, prezentacji, itd.

Więc, żeby stwierdzić "co jest lepsze, mlm czy zarabianie w Internecie?" najpierw należy zrobić coś innego...


 

polub i skomentuj - zarabianie przez Internet, mlm

Czytaj regularnie i komentuj tego bloga o mlm.

Po umieszczeniu 5 komentarzy linki do twojej strony umieszczone przy komentarzach będą wolne od atrybutów nofollow.

4 Komentarze

  1. Moim zdaniem nie można jednoznacznie stwierdzić, że jedna forma zarabiania przez internet jest lepsza od drugiej. Każdy ma swoje upodobania, jedna osoba będzie w bardzo szybkim tempie budowała swoje struktury, inna natomiast będzie się strasznie męczyła i znacznie lepiej będzie jej wychodziło tworzenie stron, nagrań video oraz ich pozycjonowanie. Przede wszystkim takie nisko budżetowe projekty mogą nam pomóc zarobić pieniądze na stworzenie biznesu, który wymaga większej ilości kapitału.

  2. mógłbyś nakręcić film jak jak sie obsługiwać z google adsense krok po kroku

  3. Dużo też zależy od tego, czy ktoś chce rozsiać po sieci x stron afiliacyjnych i dopalić na szybko pod SEO i zmieniać domeny po kolejnych fitlrach, czy na przykład woli budować w sieci jakiś brand, wspierać się social media, dążyć do zdobycia bazy wiernych czytelników etc., etc. Jak wspomniał Radek – to też zależy od charakteru, upodobań i umiejętności poszczególnych osób.

  4. Mój początek jest taki, że oglądam te wszystkie filmiki i stwierdzam jedno, jest to taki ogrom wiedzy, że najlepiej zacząć od planu:)

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

        

Natychmiastowy Biznes Internetowy...

Poznaj Sposób Na Zarobienie Pieniędzy Jeszcze DZIŚ


 

 


Pin It on Pinterest

Share This

Share this post with your friends!

  • Facebook
  • YouTube