Dołącz do ponad 1476 widzów mojego kanału mlm
Czy w Internecie lepiej zarabiać na blogu, czy z mlm (marketing sieciowy)?

Dodano Styczeń 24, 2014 w blog, e-biznes, marketing internetowy, marketing sieciowy (mlm, marketing wielopoziomowy, netowork marketing), zarabianie przez internet, zarabianie w internecie, zarabianie na YouTube

lepiej zarabiać z reklam czy z mlm
  • Facebook
  • Twitter
  • Google+
  • Pinterest
Co kilka dni dostaję maila z pytaniami: "Jak zarabiać w internecie?", "czy opłaca się zarabiać na blogu?", "czy lepiej zarabiać z bloga i reklam czy lepiej z marketingu sieciowego?".

Trudno odpowiedzieć na to jednoznacznie.

Zarabiać w Internecie można na wiele różnych sposobów. Można to robić również za pośrednictwem bloga - tylko na reklamach, a można zarabiać promując marketing sieciowy, również używając przy tym bloga.

Można tak naprawdę wszystko i tylko od nasz zależy co chcemy robić.

Dla jednego lepszy będzie system mlm, a dla kogo innego lepszy będzie blog pod reklamy, a jeszcze inni wybiorą np. promowanie produktów i usług poprzez YouTube luba zarabianie na YouTube z reklam.

Więc pytanie "co jest lepsze, zarabianie przez Internet na blogu, czy praca w marketingu sieciowym" jest tak naprawdę niewłaściwe.

Możliwości zarobkowe w systemie mlm są dużo większe niż w zarabianiu pieniędzy z reklam na stronie internetowej.

Należy przy tym jednak pamiętać, że czynności do wykonania też częściowo będą inne. Część z nich owszem, będzie się pokrywać, ale marketing sieciowy wymaga ich znacznie więcej.

Zarabianie pieniędzy z reklam wymaga głównie znajomości pozycjonerskich. Ten kto potrafi pozycjonować strony i ma do tego odpowiednie zaplecze, prawdopodobnie będzie w stanie dużo w ten sposób zarobić.

W marketingu sieciowym, działając z wykorzystaniem Internetu również przyda się umiejętność pozycjonowania stron (np. przy budowaniu listy mailingowej), ale i bez niej również można sobie poradzić. W mlm będzie nam natomiast niezbędna umiejętność budowania relacji z ludźmi, zdolności przywódcze, pewność siebie. Czasem może być konieczność poprowadzenia webinaru, prezentacji, itd.

Więc, żeby stwierdzić "co jest lepsze, mlm czy zarabianie w Internecie?" najpierw należy zrobić coś innego...


 

polub i skomentuj - zarabianie przez Internet, mlm

Czytaj regularnie i komentuj tego bloga o mlm.

Po umieszczeniu 5 komentarzy linki do twojej strony umieszczone przy komentarzach będą wolne od atrybutów nofollow.
        

Natychmiastowy Biznes Internetowy...

Poznaj Sposób Na Zarobienie Pieniędzy Jeszcze DZIŚ


 

 


Pin It on Pinterest

Share This

Share this post with your friends!

  • Facebook
  • YouTube