Jak w nagłówku bloga wstawić formularz autorespondera?

Posted on Kwiecień 3, 2014 in blog, jak zrobić stronę internetową, jak stworzyć bloga, lista mailingowa

Formularz autorespondera w nagłówkuBudowanie listy mailingowej to jedna z trudniejszych rzeczy w internetowym biznesie. Trudna chyba dlatego, że składa się na nią kilka elementów. Najważniejszy – ruch, ale także techniczne umiejętności, których brak ogranicza możliwości przebudowy strony internetowej pod budowanie listy mailingowej.

Dziś chciałbym Ci pokazać jedną z metod, która mi pozwala przechwycić ponad 4% osób odwiedzających bloga. Jest to metoda polegająca na umieszczeniu na stronie internetowej, w nagłówku, formularza z autorespondera:

.

 

[hide]

*******************************************

Jeśli chcesz pobrać plik na dysk kliknij link prawym przyciskiem i wybierz „Zapisz Element Docelowy Jako”  POBIERZ

*******************************************

 

[/hide]

 

12 komentarzy

 1. Blog będzie jeszcze aktualizowany?

 2. To to życzymy dużo natchnienia 🙂

 3. A przydałoby się to natchnienie bo wiele ciekawych i pomocnych informacji z tego bloga już wyniosłem a cały czas jestem rządny nowej wiedzy od Ciebie 🙂

 4. Ciekawy pomysł. Nigdy nie byłem zwolennikiem mailingu, czy ktoś odnotował jakieś większe korzyści z tego rodzaju „promocji”?

 5. Poradnik ciekawy, może i przydatny, ale polemizowałbym nad jego domniemaną niezbędnością, z której to określeniem możemy się spotkać w różnych miejscach.

 6. Koniecznie znajdź natchnienie bo warto poczytać twoje wpisy 🙂

  Twój sposób do mailingu przydał mi się na stronie dla mojej siostry, które posiada serwis tematyczny i często przesyła różne nowości właśnie za pomocą mailingu. Prosty sposób i przyjemny

 7. Ciekawe rozwiązanie. Ciekawe o ile wzrośnie konwersja 🙂

 8. Dużo wiedzy i konkretów, lecz mam pytanie do tego formularza zapisu na blogu. Czy rozwiązanie to jest skuteczniejsze od zwykłego pop up co wyskakuje zaraz po wejściu na stronę? Jedni twierdzą że odstrasza a drudzy że zwiększa też konwersję. Ciężko mi samemu to ocenić bo mam zbyt mały ruch i dlatego pytam 😉 Świetny blog tak swoją drogą

  • Nie wiem czy jest skuteczniejsze od zwykłego pop-upu, wiem natomiast że zwiększa szansę pozyskania subskrybenta jeżeli ten nie zapisze się na pop-up 🙂
   Zadaj sobie pytanie po co prowadzisz bloga. Ja swojego prowadzę głównie po to, żeby budować listę, więc im więcej możliwości zapisu na nią tym lepiej.

   Dzięki za komentarz 😉

 9. Super wszystko się zgadza. Ale moim skromnym zdaniem najlepiej zamiast pop-upa dać autoresponder na końcu artykułu ponieważ wtedy mamy najwięcej szansy że się ktoś zapiszę. Ja tak robię na przykład na niektórych portalach i uzyskuje około 3-12 / dzień adresów email które są zainteresowane daną tematyką.

 10. Poza tym jakim cudem “profesjonalny” system w weiolmailingu nie sprawdza powtarzalności adresf3w? Nawet nie ma takiej możliwości aby nie sprawdzał, bo w bazie danych jest jedna tablica z adresami email i nie mogą się one powtarzać (w FUMPie każda lista miała oddzielną tablicę). Więc niemożliwe aby w weiolmailingu nie sprawdzał nawet nie musi. Może jesteś zapisany na dwa rf3żne adresy email? skrypt wysyła POTWIERDZENIE ZAPISU na dodatkową listę, zanim osoba, ktf3ra się zapisała na listę podstawową potwierdzi ten zapis W systemie jest kilka opcji wewnętrznej korejestracji, ktf3rą masz na myśli? Rozumiem, że w obu listach masz double opt-in?

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *