Jak zarobić pieniądze przez internet? Da się to zrobić…

Posted on Październik 26, 2011 in marketing internetowy, marketing sieciowy (mlm, marketing wielopoziomowy, netowork marketing), zarabianie przez internet, zarabianie w internecie, zarabianie na YouTube

jak zarobić pieniądze przez internetNie każdy wie jak zarobić pieniądze przez Internet, choć są miejsca, w których pieniądze leżą na wyciągnięcie ręki. Tylko frajer ich nie weźmie (czytaj totalny nygus).

Dziś pokażę Ci jak zarobić pieniądze przez internet – być może twoje pierwsze w ten sposób. Co prawda nie będzie to majątek, ale 25 zł też piechotą nie chodzi. Można za to opłacić chociażby miesiąc używania autorespondera i innych narzędzi do zarabiania w Internecie czy mlm, albo kupić sobie pizze i cole. Jak kto woli.

Jeśli ty też zastanawiasz się jak zarobić pieniądze przez internet, to za chwilę dostaniesz ode mnie pierwszy sprawdzony sposób.

Trudzić się specjalnie nie trzeba aby te 25zł otrzymać. dodatkowo ja od siebie dokładam GRATIS szkolenie http://szybko-zarobic.interkursy.pl/

„To co powinieneś zrobić nie wiąże się z żadnymi kosztami, nie musisz nawet wychodzić z domu, a wszystkie czynności, które musisz wykonać zajmą Ci około 5minut.Nie ma tu żadnej obawy, sposób został sprawdzony nie tylko przeze mnie, ale i przez wiele innych osób.”

 

Ok, więc jak zarobić pieniądze przez internet?

 

Koniec tej zabawy w kotka i myszkę – chodzi o darmowe konto w banku. Polskie banki płacą partnerom za polecanie produktów – konta, kredyty, itp. I to płacą całkiem nieźle.

Oczywiście zostając partnerem banku można zarobić więcej niż 25 zł, ale napracować też się trzeba dużo więcej i jeśli się nie wie jak te produkty promować to nie łatwo będzie zarobić.

Tak więc jeśli nie wiesz jak zarobić pieniądze przez internet (przynajmniej duże pieniądze) to na początek proponuję zacząć od 25 zł. Zakładając całkowicie darmowe konto w odpowiednim miejscu – zaraz je wskażę – możesz liczyć na to, że partner odpali Ci większość prowizji jaką sam otrzyma od banku.

Bank płaci do 85zł brutto za konto. Oczywiście od tego partner musi odprowadzić vat 23% oraz podatek dochodowy. Resztę, która zostanie dzieli na 2 – jedną część zostawia dla siebie, drugą oddaje tobie.

Łatwiej już być nie może. Otwierając darmowe konto (nigdy nic za nie nie zapłacisz – możesz to sprawdzić na stronie banku) dla siebie zarabiasz 25 zł, jeśli otworzysz konta dla całej rodziny, np. dla rodziców – zarobisz 75 zł, itd.

Zapoznaj się z ofertą, korzyści jest dużo więcej + GRATIS moje szkolenie.

Konto jest całkowicie darmowe. Możesz je założyć na poniższej stronie, kiedy to zrobisz wpłać na nie 200zł na 24 godziny (potem możesz je wypłacić). Następnie skontaktuj się ze mną przesyłając nr twojej rejestracji (AA098765).

Jak zarobić pieniądze przez Internet

 

 

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *