Dołącz do ponad 1476 widzów mojego kanału mlm
Kurs WordPress online, instrukcja użytkowania.

Dodano Czerwiec 18, 2013 w jak zrobić stronę internetową, jak stworzyć bloga, wordpress

Kurs WordPress online, instrukcja użytkowania.

Kurs wordpress, instrukcja online chomikujDziś chciałbym Ci polecić darmowy Kurs WordPress – Instrukcję użytkowania mojego autorstwa.

Ponieważ wiele osób szuka każdego miesiąca informacji, pomocy w zakresie tworzenia blogów i stron internetowych opartych właśnie o system wymiany treści WordPress, postanowiłem przygotować poradnik, który pozwoli każdemu szybko i łatwo uporać się z tym zagadnieniem.

Z tym kursem wordpressa będziesz mógł zainstalować własną stronę dosłownie w kilka minut. Najwięcej czasu poświęcisz na konfigurację, wypełnianie jej treścią i optymalizację, jednak z moją instrukcją poradzisz sobie również i z tym.

Instrukcja, kurs wordpressa powstał głównie z myślą o osobach początkujących…

które nie znają html, css, php oraz tych, którzy chcą wykorzystać strony internetowe, blogi do e-biznesu, marketingu sieciowego i zarabiania przez Internet…

Czego dostarczy Ci mój kurs, instrukcja wordpress’a?

  • Zajmiemy się wyborem oraz zamówieniem domeny i serwera, ewentualnie przygotujesz stronę internetową na serwerze darmowym.
  • Omówimy wszystkie czynności związane z obsługą i optymalizacją bloga na wordpress, jak dodawanie stron, postów, zmiana grafiki, obsługa widgetów, dodawanie menu, itd, itp.
  • W ramach kursu wordpressa otrzymasz również możliwość skorzystania z dodatkowych narzędzi optymalizacyjnych, mojego szkolenia dotyczącego generowania ruchu na stronę www oraz konsultacji przez skype.

Instrukcja, Kurs WordPressa dostępny jest po zarejestrowaniu się przez poniższy formularz: 

polub i skomentuj - zarabianie przez Internet, mlm

Czytaj regularnie i komentuj tego bloga o mlm.

Po umieszczeniu 5 komentarzy linki do twojej strony umieszczone przy komentarzach będą wolne od atrybutów nofollow.
        

Natychmiastowy Biznes Internetowy...

Poznaj Sposób Na Zarobienie Pieniędzy Jeszcze DZIŚ