MXRevShare (szybki start) – zacząłem od 40$, dziś wypłacam tyle dziennie :)

Posted on Maj 23, 2016 in marketing internetowy, mxrevshare


Jak zarabiamy w MXRevShare?

  • Od zakupionych paczek reklamowych (adpacków) otrzymujemy udział w zysku firmy (revenue share). Np. Kupujemy paczkę reklamową za 5$, po 44 dniach otrzymamy 5.5$, czyli 10% więcej. Warunkiem do naliczenia udziałów jest obejrzenie minimum 10 reklam dziennie no i oczywiście zysk firmy.
  • Za oglądanie reklam umieszczanych przez reklamodawców otrzymujemy wynagrodzenie w wysokości 0,05$. Oglądając 100 reklam dziennie zarobisz 5$.

  • Program partnerski MXRevShare płaci do 3 poziomów w głąb – z każdego zakupu bezpośrednio poleconej do programu osoby (poziom pierwszy) otrzymasz 10% prowizji (np. twój polecony kupił paczkę reklamową za 50$ – Ty otrzymasz 5$ prowizji). Z zakupów osób poleconych przez twoich bezpośrednich partnerów otrzymasz 5% prowizji (poziom drugi i trzeci).
  • Cash Linki MXRevShare – tutaj zarabiasz za oglądanie reklam 1-2 centy oraz 100% prowizji z reklam cashlink, które oglądają twoi poleceni. Np. mając 100 poleconych, którzy dziennie obejrzą reklamy o wartości 0.1$, Ty otrzymasz prowizję 10$ dziennie.

Jakie paczki reklamowe są dostępne w MXRevShare

  • Mini Adpack Cena: $5 – wypracuje $5.50 (110%) Ilość kredytów (Banner Impressions) 1,000 Millionaire Ad Credits (ilość) 100 Maximum aktywnych paczek 100, wypracują $550
  • Small Adpack Cena: $25 – Wypracuje $27.50 (110%) Ilość kredytów za 1 paczkę (Banner Impressions) 5,000 Millionaire Ad Credits (ilość wizyt) 500 Maximum aktywnych paczek 500, wypracują $13,750
  • Millionaire Adpack Cena: $50 – Wypracuje $55.00 (110%) Ilość kredytów za 1 paczke (Banner Impressions) 10,000 Millionaire Ad Credits (ilość wizyt) 1,000 Maximum aktywnych paczek: bez limitu

 

Co o MXRevShare mówi administrator programu Janus Nowak?

To że admin programu MXRevShare jest osobą otwartą, z którą każdy może się skontaktować to bardzo duży atut programu. Jest to na pewno jeden z głównych powodów tego, iż programy z serii MX działają nieprzerwanie od 2009 roku.


 

Strategia reinwestowania w MXRevShare

Zakupując w MXRevShare paczki reklamowe i po 44 dniach wypłacając je zarobisz max 10%. Przy tym uwzględniając opłaty manipulacyjne procesorów płatniczych zostanie Ci jeszcze mniej. Dlatego jeśli nie chcesz polecać, a jedynie zakupić paczki reklamowe i z nich czerpać ewentualne zyski to nastaw się na reinwestycję przez minimum 30 dni (to zależy od kwoty wejścia i oczekiwanych rezultatów).

Bez polecania, to właśnie w reinwestycji (tzw. procencie składanym) drzemią największe możliwości.

Przykład: Zakupujesz np. paczki za 500USD. Po 24 godzinach twoje naliczenia w MXRevShare (2.5%) wyniosą 12,5$ i za te pieniądze od razu dokupujesz kolejne paczki. teraz pracuje dla Ciebie kwota 512$. Po 24 godzinach masz 524,80$ – 12.8$ więcej i za tę kwotę dokupujesz kolejne paczki. Rozumiesz? Z dnia na dzień masz więcej paczek, więc coraz większe zyski możesz wypracować, zamiast 10% np. 30% lub więcej. Wszystko zależy od tego jak długo będziesz reinwestował i po jakim czasie zaczniesz wypłacać pieniądze z MXRevShare.


 

Pierwsze kroki w MXRevShare:

*oprowadzenie po panelu MXRevShare:


 

* procesor płatniczy Solid Trust Pay >>


 

* Zasilenie konta Solid Trust Pay

W przypadku pierwszego zasilenia kartą może być wymagana weryfikacja.
W takiej sytuacji postępuj jak na poniższym obrazku (kliknij aby powiększyć)…


 

* zakup paczek w MXRevShare (zarabiających pakietów reklamowych)


 

Wsparcie w działaniu z MXRevShare

W internecie zarabiam od 2009 roku, więc doświadczenie mam spore. Każdej osobie, która dołączy do projektu, który rekomenduję otrzyma ode mnie pełne wsparcie merytoryczne, opracujemy strategię działania indywidualnie pod twoje preferencje.

Mogę ci pomóc w blogowaniu, pozycjonowaniu, vlogowaniu, działaniach na facebooku, budowaniu listy mailingowej i lejków sprzedażowych ale nie życzę sobie współpracy z maruderami i osobami z postawą roszczeniową. Pamiętaj, że to od Ciebie zależy czy i jak szybko osiągniesz sukces. Ja mogę dać Ci wiedzę, ale to Ty musisz ją wykorzystać.

Chcesz się skontaktować? Zapraszam na Facebook, obserwuj mnie >>


 

Rejestracja do programu MXRevShare po kliknięciu w przycisk poniżej:

UWAGA!

Sprawdź przed rejestracją jak i już po niej, czy osobą polecającą jest Andrzem (Michał Andrzejczak) jeśli nie, to skontaktuj się ze mną niezwłocznie.

https://mxrevshare.com/?r=andrzem

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *