Dołącz do ponad 2476 widzów mojego kanału mlm

Na czym można zarobić pieniądze?

Posted on Październik 22, 2014 in blog, e-biznes, zarabianie przez internet, zarabianie w internecie, zarabianie na YouTube

naczymmoznazarobicpieniadzeNa czym można zarobić pieniądze, to dość często przewijające się pytanie w Internecie. Spróbuję dziś na nie odpowiedzieć i mam nadzieję, że moja odpowiedź podsunie komuś ciekawy pomysł i skłoni go do działania.

Gdyby ciężką, fizyczną pracą było można zarobić pieniądze na tyle duże aby mówić o majątku to najbogatsi byliby niewolnicy

Myślę, że nie trzeba , tego zbytnio rozwijać. Czy trzeba? Chyba nie, każdy wie, że na pracując na etacie da się zarobić pieniądze jednak raczej nie na tyle duże żeby w spokoju, bez kredytów, itp. realizować swoje marzenia.

Własny biznes – to jest to na czym można zarobić pieniądze. Chyba większość osób zgodzi się z tym stwierdzeniem. Jest to fakt, są ludzie, którzy zarabiają pieniądze prowadząc własny biznes. Jednak czy na każdym biznesie można zarobić pieniądze? Raczej nie. I co w ogóle mamy na myśli mówiąc „biznes”.

Czy biznesem jest własna firma, w której to my wykonujemy całą lub większość pracy? Ja powiem, że nie. Taki rodzaj zarabiania pieniędzy nazwałbym raczej „samo zatrudnieniem” niż „biznesem”. To taki rodzaj pracy na etacie, tyle że w tym przypadku sami siebie zatrudniamy. Co jeżeli wyjedziemy na wczasy, albo ulegniemy wypadkowi? Nasz niby biznes przestanie działać.

Biznes na którym można zarobić pieniądze powinien działać bez nas, bez naszego udziału, wtedy możemy powiedzieć że mamy własny biznes.

Żeby uruchomić taki biznes trzeba zazwyczaj mieć spore pieniądze na inwestycję, chociażby na zatrudnienie pracowników. Żeby na biznesie zarobić pieniądze musimy mieć oczywiście pomysł na biznes oraz wiedzę jak ten biznes zorganizować, tak aby działał jak należy i nie narażał nas na stratę pieniędzy zamiast ich zarabianie. Niestety, klasyczne formy biznesu wymagają najczęściej dużych inwestycji, czyli żeby w ten sposób było można zarobić pieniądze najpierw trzeba mieć pieniądze, ewentualnie zwrócić się do kogoś kto je ma i jest zainteresowany ich zainwestowaniem.

Czy jest coś na czym można zarobić pieniądze, a co nie wymaga dużej inwestycji i daje możliwość dochodu pasywnego?

Oczywiście. Biznes internetowy, promowanie produktów i usług w programach partnerskich i mlm – tzw. zarabianie przez Internet jest czymś na czym można zarobić pieniądze i na co nie potrzeba majątku. Jednak ten sposób zarabiania pieniędzy omówię w innym artykule. Zresztą na tym blogu znajdziesz cały szereg przeróżnych informacji na temat zarabiania w Internecie i marketingu sieciowego, tak więc zapraszam do przeglądania. Polecam również i tę stronę: http://www.jakzarobicprzezinternet.pl

Czy jest coś jeszcze na czym można zarobić pieniądze?

Tak, np. inwestycje, które również, niestety wymagają wkładu własnego więc od nich raczej nie zaczniemy przygody z zarabianiem pieniędzy.