Dołącz do ponad 1476 widzów mojego kanału mlm
Pozycjonowanie filmów a Zarabianie na YouTube

Dodano Listopad 15, 2013 w marketing internetowy, zarabianie przez internet, zarabianie w internecie, zarabianie na YouTube

Co trzeba zrobić, żeby filmy umieszczane na YouTube przyczyniały się do zarabiania przez Internet?

Trzeba sprawić, żeby oglądali je ludzie zainteresowani tym co w swoich filmach chcesz im przekazać. I nie ważne czy chcesz zarabiać tylko z reklam (majątku z reklam raczej się nie spodziewaj), czy też poprzez swoje video chcesz przekierować Internautę na stronę sprzedażową.

Liczy się ruch, a żeby ten był duży twój film musi być łatwy do odszukania. Wtedy, kierując linki do stron z ofertą, będziesz mógł powiedzieć „zarabiam na YouTube„.

Zanim wrzucisz film, przede wszystkim zwróć uwagę na temat i odpowiedni dobór słów kluczowych. Im większa konkurencja tym mniej słów dobieraj. Łatwiej przebić się z filmem na jedno słowo kluczowe niż na kilka.

Optymalizacja filmu to kolejny istotny element, który rozpoczyna się już na etapie jego przygotowania. Można by się długo rozpisać na ten temat (może w innym artykule to zrobię), bo kilka elementów niezbędnych do dopracowania jest.

W Polsce póki co konkurencja w YouTube nie jest duża, ale rośnie. Coraz więcej osób chce zarabiać w Internecie za pośrednictwem tej drugiej co do wielkości wyszukiwarki.

 

Kiedyś wystarczyło tylko wrzucić film do YouTuba i już można się było cieszyć pierwszą pozycją w wynikach wyszukiwania, ogromną ilością obejrzeń i zarobkami z reklam i programów partnerskich. Dziś coraz mniej jest nisz, w których to zadziała. Coraz bardziej trzeba się niestety napracować. Jednak wykonując odpowiednie działania efekty mogą być bardzo dobre.

Zachęcam, zobacz poniższe video, a jeśli będziesz chciał wiedzieć jak osiągać takie rezultaty w YouTube to zapraszam do szkolenia Zarabianie na YouTube – YouTube Master (zakładka ‚Moje Produkty’).

 

 

Poprzedni wpis: Zarabianie na YouTube – jak zarobić kasę

polub i skomentuj - zarabianie przez Internet, mlm

Czytaj regularnie i komentuj tego bloga o mlm.

Po umieszczeniu 5 komentarzy linki do twojej strony umieszczone przy komentarzach będą wolne od atrybutów nofollow.
        

Natychmiastowy Biznes Internetowy...

Poznaj Sposób Na Zarobienie Pieniędzy Jeszcze DZIŚ


 

 


Pin It on Pinterest

Share This

Share this post with your friends!

  • Facebook
  • YouTube