Reklama Na Facebooku, Jak Się Reklamować, Cena, Koszt

Posted on Czerwiec 9, 2013 in facebook bez tajemnic, korzystanie z facebooka

Reklama Na Facebooku, Jak Się Reklamować, Koszt, Cena, itp.

 

reklama na facebooku, jak sie reklamować

Facebook to portal społecznościowy skupiający ogromne ilości ludzi. Dzięki temu reklama na Facebooku jest dziś jedną z najskuteczniejszych form reklamy w Internecie.

Zobacz jak się reklamować na Facebooku.

Na Facebooku Zareklamować można dowolną stronę internetową zgodną z regulaminem zamieszczania reklam, a także stronę Facebookową, tzw. FanPage czy też stronę społecznościową lub wybrany, pojedynczy wpis.

Celem reklamy może być np. zdobycie klientów, pozyskanie fanów strony, firmy, marki, pozyskanie partnerów do mlm, itp. lub tylko rozpowszechnienie wpisu.

Kiedyś najskuteczniejszym portalem reklamowym było Google AdWords. Dziś równie skuteczna może być reklama na Facebooku, choć obok tych dwóch wymienionych form reklamy są oczywiście również i inne bardzo skuteczne.

 

Jak się reklamować na Facebooku oraz koszt – cena, itp…

 

Ustawienie reklamy nie jest zbyt skomplikowane, choć wymaga trochę przygotowania.

Przede wszystkim reklama musi spełniać warunki regulaminu, inaczej zostanie odrzucona.

Przed jej przygotowaniem dobrze jest przeanalizować target – grupę odbiorców reklamy. Im lepiej to zrobisz tym mniej wydasz pieniędzy oraz zwiększysz skuteczność reklamy.

Ważne jest też przygotowanie zachęcającego do kliknięcia tekstu oraz zdjęcia. Najlepiej sprawdzają się zdjęcia profilowe, ale warto przygotować kilka wersji reklamy, przetestować je i wybrać najskuteczniejszą.

 

Koszt, czyli cena reklamy waha się od kilku do kilkudziesięciu groszy za kliknięcie lub za 1000 wyświetleń. Może być też wyrażona w dolarach – zależy jak skonfigurowałeś konto.

Płatność odbywa się kartą kredytową lub kartą do płatności internetowych. Za pierwszym razem, na koncie nie starszym niż 14 dni możemy wykorzystać kupon rabatowy – do zdobycie w internecie bez większego problemu.

 

Reklma Na Facebooku – Konfiguracja – Instrukcja Video

 

 

Dziękuję za obejrzenie filmu Reklama Na Facebooku, Jak Się Reklamować, Cena, Koszt i zapraszam do zobaczenia kolejnego filmu z serii – Darmowe Aplikacje Na Facebooka

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *