Skąd wziąć pieniądze na zarabianie w Internecie, start w mlm, itp?? Odwrócony MLM…

Posted on Maj 19, 2015 in e-biznes, marketing internetowy, marketing sieciowy (mlm, marketing wielopoziomowy, netowork marketing), zarabianie przez internet, zarabianie w internecie, zarabianie na YouTube

Skąd wziąć pieniądze na inwestycję w mlmSkąd wziąć pieniądze na zarabianie w Internecie, start w mlm, reklamę, itp??

W mlm aby wystartować wymagana jest zazwyczaj inwestycja. Mniejsza, nawet dużo mniejsza niż w biznesie klasycznym, jednak dla wielu osób, szczególnie tych młodych, zbyt wysoka. Właśnie dlatego „skąd wziąć pieniądze na start w mlm” to jedno z najczęściej zadawanych pytań.

Skąd więc wziąć pieniądze jeśli się ich nie ma? Oczywiście najlepiej zarobić i choć to być może głupia odpowiedź to jednak prawdziwa 😉

Jakiś czas temu trafiłem na ciekawy program partnerski (niektórzy nazywają to – odwrócony mlm), który daje możliwość zarobienia pieniędzy przez internet, kwot przekraczających nawet 1 tys zł w bardzo prosty sposób i w stosunkowo krótkim czasie.

odwrócony mlm

Np. wygenerowanie 185zł zajęło mi w sumie około 20 minut. Nie musiałem przy tym niczego polecać, a jedynie wykonać łatwą, określoną pracę.

 

zarabianie w internecie

Ponad 400zł wypracowałem w mniej więcej 40 minut, a w sumie bez polecania można tym sposobem zarobić ponad 1500zł. Zero ryzyka. Wg mnie to najłatwiej zarobione pieniądze. Trzeba tylko trochę poczekać na naliczenie prowizji i wypłatę.

Na czym to w ogóle polega?

Cała strategia opiera się na odpowiednim wykorzystaniu m.in. produktów bankowych, a także programów partnerskich. Wykorzystując konkretne, wyselekcjonowane okazje i produkty bankowe można miesiąc w miesiąc zarabiać kwoty od kilkuset zł do nawet kilku tysięcy zł.

Wszystko zależy jak zwykle od zaangażowania i wiedzy – co zrobić, jak zrobić i kiedy zrobić 🙂

Jeżeli chcesz abym…

 • powiedział Ci o jakim programie partnerskim mowa
 • pokazał zarobki innych osób, które działają w tym samym zespole co ja
 • wytłumaczył jak łatwo i szybko również Ty możesz do tego zespołu dołączyć
 • pomógł Ci zarobić twoje pierwsze 500 zł, 1000 zł, a może i więcej, bez żadnej inwestycji z twojej strony
 • dodał Cię na Facebooku do grupy osób, które już w ten sposób zarabiają pieniądze i chętnie służą radą i wsparciem

to wypełnij poniższy formularz – podaj mi swój adres e-mail, a ja wyślę Ci na ten adres szczegółowe informacje.

  

31 komentarzy

 1. 500zł za 1 godzinę pracy? Skoro to takie łatwe, to dlaczego w Polsce jest taka bieda? Ale muszę przyznać, że zaintrygowałeś mnie i sprawdzę to:) A co z tymi pieniędzmi wirtualnymi się dzieje? To znaczy chodzi mi o to, jak można je wypłacić na swoje konto i jakie są pułapki?

  • @noname – ludzie lubią komplikować proste rzeczy. Jak im pokazujesz coś co nie jest zgodne z tym czego w szkole uczyli i z czymś co robi 99% ludzi to Ci mówią, że nienormalny jesteś 😉 Niestety, ludzie wolą być „normalni” niż się odróżnić i zrobić coś innego, nawet jeżeli to przyniesie np. pieniądze. Pozdrawiam

   • Przecież tak działa aktualny system edukacji w Polsce. Ludzie przychodzą do szkół różni, każdy inny, każdy miał inne dzieciństwo, inne wychowanie, innych kolegów na podwrórku. W szkole natomiast uczą się tego samego bez znaczenia, czy ich to interesuje, czy nie. (W liceum jedynie wybiera się jakieś profile, ale dalej nie jest to pełnia szczęścia, bo niektórym żaden przedmiot nie odpowiada.) To chyba nie będzie dla nikogo nowość jak powiem, że ludzie po studiach narzekają, że wiedza tam nabyta się w życiu nie przydaje. Tym samym przez ich wiele lat nauki (żeby zdobyć tzw. papier i nic więcej) mogło być wykorzystane kreatywniej, bo młody umysł jednak ma większe zdolności. Jak ktoś ma genialne pomysły nawet po gimnazjum, to niech nie wchodzi dalej w edukację, lub poświęci się tylko dla liceum, żeby mieć maturę na zapas. Pewne ryzyko, ale kilka lat do przodu, a kto nie ryzykuje ten szampana nie pije 😛

   • Przyznasz jednak, że w dzisiejszym Internecie nie brakuje pomysłów na szybkie i proste zgromadzenie dużego kapitału, które pomimo faktycznie intrygującego wstępu kończą się zmarnowanym czasem…
    Mimo wszystko i ja dam szansę tej metodzie – zdaję sobie sprawę, że opisany we wpisie zysk w praktyce może być nawet kilka razy mniejszy, jednak nawet jeśli to i tak brzmi dość ciekawie i zachęcająco 🙂

 2. Najprostszym sposobem na zarabianie jest po prostu praca! Czy zwykły mlm czy „odwrócony mlm” nie mają nic wspólnego z zarabianiem niestety. Chyba, że zdefiniujemy mlm jako system polecania produktu przez znajomych – co w Polsce nazywa się REKOMENDACJE 🙂 Natomiast nie ukrywam, że tytuł artykułu zabrzmiał dla mnie ciekawie.
  Pozdrawiam,

 3. Dobra wchodzę w to 🙂

  Mam skończone kilka klas , swoje przeżyłem i nauczyłem się, że nie warto ufać wszystkim i wszystkiemu co piszą i mówią + małej wiary polak nie koniecznie jest skory do ryzyka … ale sprawdzę a jak będzie jak zawsze to „”Nu Zajac, pogodi !”

  Serwis i naprawa rolet antywłamaniowych

 4. Gdzieś jest haczyk? Intrygujący jest tak szybki zarobek w sumie w krótkim czasie. Natomiast wiem, ze tajniki zarobków w Internecie mogą być bardzo ciekawe 🙂 Jak zacząłeś swoje działania zarabiania w ten sposób? Jestem laikiem w temacie, ale z miłą chęcią obserwuje Twoje wpisy.

 5. 00zł za 1 godzinę pracy? Skoro to takie łatwe, to dlaczego w Polsce jest taka bieda? Ale muszę przyznać, że zaintrygowałeś mnie i sprawdzę to:) A co z tymi pieniędzmi wirtualnymi się dzieje? hormonalneinfo.com.pl

 6. Ja znam mnóstwo osób, które chciałyby zarabiać w internecie i które próbują coś tam robić, ale właściwie wychodzi to nielicznym. Tylko jednostki zarabiają bardzo przyzwoite pieniądze, ale powtarzam, że zawsze warto próbować 🙂 Sama osobiście poznała osobę, która na reklamach w internecie zarabiała kilka tysięcy złotych miesięcznie (nawet do 10 tys, złotych). Da się? Pewnie, że się da 🙂

 7. Jeśli można to przyłączam się do pytania bo również mnie to trochę zainteresowało. W jaki sposób można wypłacić te wirtualne pieniądze i czy nie ma z tym problemów? Różnie to bywa na przykład u buckmacherów, gdzie są różne regulaminy i czasem ciężko zrobić przelew na swoje konto.

  • Wirtualne pieniądze – hehe. Jak dla mnie są całkiem prawdziwe 🙂

 8. Ciekawe. Jeżeli dzięki temu można zarabiać dużo pieniędzy- jeżeli to oczywiście działa- to czemu tak mało osób z tego korzysta? Praktycznie nikt o tym nic nie wie. A z tego co widzę to może to być łatwy sposób na zarabianie pieniędzy.
  Ciekawe ile czasu potrzeba żeby zarobić na utrzymanie i żeby móc odłożyć pieniądze na wakacje, na przykład do Laponii. Słyszałam że jest tam drogo, a w szczególności w okresie przed świątecznym, miło by było spędzić tam święta z rodziną.

 9. Bardzo Ciekawe rozwiązanie. Ciekawi mnie tylko czy po takiej grze z bankami jak się założy u nich konto, to czy potem po jakimś czasie nie przyjdzie mega wielki rachunek do zapłacenia. Jak to jest?
  Czy nic nie będę winny banką?
  Czy będę mógł spokojnie spać?
  Czy jest gwarantowane że zarobie 500 zł inwestując 20 minut bez polecenia serwisu?

  • Jeśli zrobisz co trzeba, to tak, masz gwarancję że zarobisz 500zł, a nawet więcej. Natomiast od ciebie zależy czy zrobisz co trzeba.
   Czy będziesz mógł spać spokojnie? Jak dziecko 🙂

 10. Wydaje mi się, że jest to niemożliwe. Tak jak mówił @NONAME Polacy nie byliby biedni gdyby coś takiego istniało. Gdyby było to 20-30zł za godzinę to jeszcze ale nie prawie 200zł w 20 minut. W ciągu godziny 600zł, w ciągu dnia 4800zł. Za jeden dzień więcej pieniędzy niż więcej niż „normalny” człowiek przez cały miesiąc.

  • Jedni widzą szklankę do połowy pełną inni do połowy pustą – inaczej – jedni ludzie patrząc na to samo widzą problemy, inni widzą okazje. Poza tym ludzie to ignoranci – mówią że coś niemożliwe bo tak im się wydaje pomimo że nie mają o czymś pojęcia, ale tematu nie zgłębią 😛

 11. To jest zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe. Chyba, że się mylę… hmm…
  Muszę to sprawdzić, zanim jednak to zrobię, pozwolisz, że zadam bardzo istotne pytanie.
  Mianowicie chciałem zapytać o ryzyko inwestycji czyli ile mogę stracić na MLM? Wszak nie ma na świecie biznesu bez ryzyka. Czy jest to w jakiś sposób wyliczalne?

 12. A mi się wydaje, że ludzie przestali być naiwni. MLM to świetne model dystrybucji sprzedaży, ale żeby się utrzymywać z tego? W sumie to też byłoby okej, bo taka praca niczym zbytnio się nie różni od przedstawiciela handlowego, jednak to co zauważyłem to dużo ludzi podchodzi do tego na innej zasadzie. Stają się oni wyrobnikami, tysiące telefonów, nagabywanie znajomych, mówienie wyuczonych regułek, zero kreatywności i za grosz przedsiębiorczości, bo to żadna przedsiębiorczość. A co jak firma upadnie? Nagle cała nasza praca pójdzie na marne. Oczywiście nie u wszystkich, bo jak ktoś robi to z pomyślunkiem, dba o swoją sieć konsumentów/dystrybutorów, ma cały czas z nimi kontakt oraz nie ogranicza sie do jednej sieci MLM to inna sprawa.

 13. Od zawsze zastanawiałem się czy zarabianie w Internecie jest możliwe. Nie ukrywam, że nadal jestem sceptycznie do tego nastawiony. Być może to faktycznie takie proste, ale skoro tak myślę, że większość z nas, Polaków, spróbowała by tego sposobu i skusiła się na „łatwe” pieniądze.

  • Sprzedaż marketingową zawsze jest opłacalna jeśli wlozysz w to mnóstwo serca,pracy i nie zabraknie Ci szczęścia.Odnosząc się co do wypowiedzi…a jeśli to splajtuje?odpowiada,a jaką masz pewność,że Twoja firma zapewni Ci emeryturę?Trzeba zadać sobie pytanie,na swoim czy na etacie…na swoim jest dużo trudniej,ale jeśli się uda to i profity są niewspomierne

 14. Z pewnością można zarobić na takich rzeczach. Oczywiście nie możemy do tego podchodzić jak do zarobku bez nic nie robienia. Najpierw trzeba śledzić kiedy i gdzie mamy do czynienia z promocjami, przygotować odpowiednie treści, które zachęcą do skorzystania z tych produktów. Nie ma nic za darmo.

 15. Bardzo ciekawy wpis. Myślę, że każdy z nas chciałby dużo i łatwo zarobić, no ale oczywiście takie sformułowania kojarzą nam się tylko z problemami. Jednak Internet i e-biznes to zupełnie nowe możliwości, których ludzie wciąż się obawiają. Na świecie cieszy się to coraz większym uznaniem, więc pewnie i niedługo w Polsce nastawienie się zmieni.

 16. Większość osób uzna to tak jak mówisz za oszustwo, naciagactwo albo za coś nienormalnego, często wystarczy się zapoznać z tematem żeby zmienić zdanie, ale najlepiej wyciągać pochopne wnioski bo tak jest najwygodniej. Szczególnie sprawy związane z zarabianiem pieniędzy budzą podejrzenia, ale nic dziwnego na świecie jest mnóstwo oszustów..dlatego powszechne jesrt negatywne nastwienie do łatwego zarabiania dużuch pieniędzy.

 17. W tych czasach najszybciej pieniądze możemy otrzymać od rodziny/bliskich. Bierzemy tu pod uwagę wiek osoby i więzi rodzinne 🙂 Osoba, która posiada rodzinę i jest jedynym żywicielem rodziny nie może pozwolić sobie na jakiekolwiek inwestycje bo nie ma oszczędności w postaci zł ;/ Takie to są właśnie reali życia w „Polsce”
  Pozdrawiam serdecznie i życzę sukcesów w przyszłych inwestycjach.

 18. Tak apropo zarabiania w internecie, nie wiem czy wiecie ale bardzo duży zysk w zeszłym roku osiągnęła firma sdskangeo.pl. Warto przejrzeć jej ofertę a także zastanowić się nad tym jakie techniki wykorzystują aby zwiększać swoje dochody. Może to pomoże Wam w zarobieniu kilku złotych 😉

 19. Witajcie wszyscy, z chęcią się wypowiem w tym temacie. Moje zdanie jest takie że nigdy nie jest łatwo zarabiać, pieniążki nie zlecą nam z nieba, niestety trzeba na nie nieraz bardzo ciężko zapracować, biorąc pod uwagę na przykład firmę dent-R.pl oni również nie mieli na początku łatwo, ale mieli odpowiednią mentalność i teraz proszę prowadzą usługi różnym gabinetom stomatologicznym 🙂

 20. Jakoś nie potrafię przekonać się do MLM. Może doradzisz mi co mam robić, aby przełamać w sobie tę barierę. Widzę, że są osoby w necie, które piszą, że da się na tym zarobić, ale przez to że żadnej osobiście nie spotkałem, jakoś mało w to wszystko wierzę. Z góry dziękuę

 21. Przyznam, że artykuł ciekawy. Szkoda, że wcześniej nie znałem tego rodzaju sposobów. Ja miałem o wiele bardziej prozaiczną drogę. Najpierw pracowałem i jak odłożyłem nieco pieniędzy ruszyłem ze swoją stroną internetową. Kolejny etap to książka, ale na to jeszcze przyjdzie trochę moim czytelnikom poczekać.

 22. Świetny pomysł na artykuł i zapoznanie ludzi z tym tematem! Łatwe pieniądze w krótkim czasie. Na dodatek robimy to co lubimy robić z przyjemnością. Zarabianie pieniędzy przez internet to świetna sprawa. Szkoda, że o takich rzeczach ludzie dowiadują się tak późno.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *