Jak zrobić stronę internetową… czyli to o czym wszyscy zapominają.

 

Jak zrobić stronę internetową, pod czytelnika, pod wyszukiwarki i jak ją zoptymalizować, aby wygenerować ogromny ruch i korzyści?

 

Jeśli nie wiesz jak zrobić stronę internetową, blog własny lub firmowy, jeśli masz już stronę www ale nie jesteś z niej zadowolony, nie generuje Ci ona korzyści jakich byś oczekiwał, nie ma na niej ruchu, albo jest bardzo mały to na pewno skorzystasz z wiedzy jaką podzieliłem się podczas webinaru…

Zobacz opinie:

„Na pewno wykorzystam przedstawione przez Ciebie Michale informację, ponieważ prowadzę bloga na wordpressie i trochę się gubię z tym ustawianiem tagów, titte , w ogóle sporo mam z tym zamieszania jeśli idzie o to całe pozycjonowanie. Ale zaczyna mi się to trochę układać i zacznę działać, m.in. Twoim filmom:) Dziekuję bardzo i pozdrawiam”

~ Danuta Kozak

„Fajny. Początkowo myślałem, że nie nowego się nie dowiem, ale zaraz po tym zmieniłem zdanie. Dodatkowo fajne było to, że był krótki i treściwy. No i nagrywany. Zdecydowanie na plus, już jutro zacznę wdrażać pewne triki.”

~ Łukasz Kubow


Dziś techniczne informacje typu „jak zrobić stronę internetową”, jak wykupić hosting, itd. można znaleźć w internecie bez większego problemu. Niestety ta wiedza nie jest wystarczająca jeśli chcesz aby twoja strona była skuteczna.

Jak zrobić stronę internetową… czyli to o czym wszyscy zapominają

Zapis webinaru z dnia 02.02.2012

Imię:
Email:

jak zrobić stronę internetową


jak zrobić stronę internetową

Nie wiem na jakim poziomie jest twoja wiedza. Być może masz już jakąś stronę internetową czy blog, jednak nie nie masz na niej zupełnie ruchu. Znam mnóstwo takich osób. Znam osoby, które chcąc budować listę kontaktów (listę mailingową) robią np. internetowe strony przechwytujące, a później nie potrafią wygenerować na nie ruchu. Znam osoby, które mają blogi i to ciekawe blogi, a mimo to też nie ma na nich ruchu. Być może też znasz takie osoby, być może sam masz stronę internetową, na której nic się nie dzieje? Jeśli tak, to czy zastanawiałeś się jaka jest tego przyczyna?

Zauważ jak ludzie zabierają się do pracy…jak zrobić stronę internetową

Szukają instrukcji ‚jak zrobić stronę internetową‚, kupują domenę, serwer i instalują, następnie tworzą artykuły.

Niby dobrze, ale jest jedno „ale”…

…Nie zastanawiają się jak zrobić stronę internetową prawidłowo i skutecznie.

Pomijają etap najważniejszy, przez co nie przygotowują strony internetowej pod czytelnika, tylko pod siebie. Nie sprawdzają popularności słów, tematów, nie wybierają odpowiedniej domeny,…

jak zrobić stronę internetowąNie przygotowują strony pod wyszukiwarki, przez co strona nie ma szansy, aby ktoś ją odszukał np. w Google. Artykuły są pisane zupełnie nie pod SEO i zupełnie nie pod czytelnika.

Strony często zaczynają się od ‚intro’ – ekstra animacji, która zupełnie nikogo nie interesuje. Ludzie zamiast skupiać się na internaucie, blokują dostęp do swojej strony www, poprzez utrudnienie odnalezienia szukanej informacji. Jaki jest tego efekt? Taki, że strony w Google nie widać, nikt na nią nie wchodzi i nikt nic z tej strony nie skorzysta. trzeba ją przerabiać i tracić kolejne godziny na niepotrzebną pracę.

 Więcj informacji na tematy: jak zrobić stronę internetową, jak zarobić pieniądze przez internet