Dołącz do ponad 1476 widzów mojego kanału mlm
YouTube Master cz.2 szkolenia – zarabianie na youtube

Dodano Styczeń 7, 2014 w e-biznes, marketing internetowy, zarabianie przez internet, zarabianie w internecie, zarabianie na YouTube

Kolejny powód dla którego uważam, że wiedza ze szkolenia YouTube Master – Zarabianie Na YouTube będzie dla Ciebie przydatna i wartościowa to możliwość wykorzystania jej w e-biznesie, mlm, zarabianiu w Internecie na programach partnerskich.

Być może nie masz firmy, nie masz produktu, który mógłbyś sprzedać. Mimo wszystko możesz wykorzystać YouTube do zarabiania w Internecie, e-biznesu, mlm (marketing sieciowy)…

…oraz do promowania cudzych produktów i usług w zamian za prowizję partnerską. Musisz tylko wyszukać odpowiedni program, dobrze płacący (odpowiednio wysoką prowizję) z małą konkurencją w YouTube i Google, przygotować film lub filmy i wypromować je odpowiednio.

Ja takim sposobem z jednego filmu w ciągu miesiąca zarobiłem przez internet 300$. To dużo, zauważ że to 1 film i jeden miesiąc. Kolejne 2 filmy sprawiły, że prowizja urosła do ponad 900$ pasywnych dochodów. Raz przygotowałem filmy, trochę poświęciłem na ich promocję, a teraz mogę cieszyć się pieniędzmi z Internetu. Ciekawe, prawda?

„No dobrze Michał, a co z zarabianiem na YouTube z reklam? Jaka jest rzeczywistość, czy rzeczywiście można się z tego utrzymać?”

 

 

Pewnie można, ale trzeba mieć dużą ilość filmów z milionową ilością obejrzeń miesięcznie. A to w Polskich realiach nie jest łatwe do zrealizowania…

 

Ja na swoim głównym kanale mam ponad 200 filmów, nie wszystkie co prawda zarabiają pieniądze, ale większość ma włączone reklamy i miesięcznie zarabiam od 150 do 300zł. Z jednej strony nie jest to dużo, ale z drugiej strony nie jest to mało. W końcu tylko raz nagrałem filmy, a pieniądze z Internetu wpływają co miesiąc.

Pomnóżmy to przez 12 miesięcy to rocznie daje od 1800 do 3600 zł pasywnego dochodu. Można za to pokryć np. koszty pozycjonowania, można te pieniądze zainwestować w grę na giełdzie lub forex, a można też pojechać na wczasy, poleniuchować, poopalać się.

Więc nie jest źle, z tym że ja przygotowując swoje filmy nie nastawiałem się na zarabianie w Internecie z reklam. Tak naprawdę, największą część tych zarobków z reklam robi jakieś 10% moich wszystkich filmów. Reszta generuje grosze. Więc jeśli chcesz się zająć zarabianiem na YouTube z reklam to musisz wyszukiwać dobre tematy, popularne np. muzyka (to może być trudne) i pierdoły i ciekawostki. Na to ludzie tracą najwięcej czasu i to ma najwięcej wyświetleń. Dużo wyświetleń na pewno będą miały filmy anglojęzyczne, ale konkurencja będzie również duża, więc będzie trzeba wykonać dużo więcej pracy.

Przechodzimy do części technicznej – YouTube Master cz.3 szkolenia – zarabianie na YouTube…

Zapraszam do odbioru pełnej wersji szkolenia – Ponad 30 filmów wideo całkowicie Za Darmo – http://www.zarabianie-na-youtube.pl

 

 

 

Poprzedni wpis – YouTube Master cz.1 szkolenia – zarabianie na youtube

polub i skomentuj - zarabianie przez Internet, mlm

Czytaj regularnie i komentuj tego bloga o mlm.

Po umieszczeniu 5 komentarzy linki do twojej strony umieszczone przy komentarzach będą wolne od atrybutów nofollow.
        

Natychmiastowy Biznes Internetowy...

Poznaj Sposób Na Zarobienie Pieniędzy Jeszcze DZIŚ


 

 


Pin It on Pinterest

Share This

Share this post with your friends!

  • Facebook
  • YouTube