YouTube Master cz.3 szkolenia – zarabianie na youtube

Posted on Styczeń 7, 2014 in e-biznes, marketing internetowy, zarabianie przez internet, zarabianie w internecie, zarabianie na YouTube

zarabianie na youtubeCiąg dalszy szkolenia YouTube Master – zarabianie na YouTube…

Ta część szkolenia omawia zagadnienia takie jak wybór odpowiedniego produktu lub usługi do zarabiania w Internecie i promowania za pośrednictwem YouTube, analiza konkurencji i opłacalności, a także możliwe formy filmów video pod zarabianie przez internet, najlepsze darmowe narzędzia potrzebne do ich przygotowania.

 

Gdy ja wybiorę odpowiednio płacący program partnerski, mlm lub swój produkt, to najpierw przechodzę do NPSK Google i wpisuję w nim hasła kluczowe, które dotyczą tematu, a które mogą w wyszukiwarce wpisywać internauci. Wpisuję różne kombinacje i szukam tych najpopularniejszych.

Powiedz, czy ty planujesz swoje e-biznesowe działania?

Większość osób nie planuje i dlatego nie odnosi sukcesu. To samo dotyczy zarabiania na youtube, marketingu sieciowego i każdego innego rodzaju zarabiania przez Internet.

Ale zapytaj człowieka, który odnosi sukcesy nie tylko z branży mlm czy e-biznesu, ale ogólnie. Zapytaj go czy ma plan. Jak myślisz, co Ci powie? Oczywiście, że ma. Wie co ma zrobić, po co ma to zrobić i co z tego będzie miał. Dzięki temu jest skuteczny i nie zajmuje się rzeczami, którymi nie warto się zajmować, tylko tymi, na których rzeczywiście jest możliwe zarabianie w Internecie.

Zobacz, jak masz iść do kina i zapłacić za 2 bilet 50zł to czytasz wcześniej co grają i jakie są o filmie opinie, prawda? Szkoda by Ci było czasu i pieniędzy na kiepski film? Jasne, że tak.

Więc dlaczego tak wiele osób nie planuje swoich działań biznesowych? Przecież z tym się wiążą dużo większe pieniądze niż 50zł. To błąd i mam nadzieję że jeśli wcześniej tego nie dostrzegałeś to teraz już dostrzegasz. Nie rób błędów, zrób plan i analizę.

Po więcej na ten temat zapraszam do cz.3 szkolenia YouTube Master – zarabianie na YouTube

 

 

Zapraszam do odbioru pełnej wersji szkolenia – Ponad 30 filmów wideo całkowicie Za Darmo – http://www.zarabianie-na-youtube.pl

 

 

 

Poprzedni wpis – YouTube Master cz.2 szkolenia – zarabianie na youtube

2 komentarze

  1. Ciekawy temat . Większość w temacie YouTube skupia się na głównie na zarabianiu z reklam, tymczasem YouTube to świetne źródło promocji. Może nawet przede wszystkim na tym właśnie powinno się skupić jeżeli chodzi o tematykę zarabiania na YouTube.

    • Tutaj się zgadzam w 100% ludzie nagrywają durne filmiki, które nie wnoszą absolutnie nic (pomijam w tym miejscu kwestię filmików rozrywkowych) i są kompletna stratą czasu zarówno dla nagrywających jak i dla późniejszych oglądających, którzy po ok 2-3 sekundach je wyłączają. Odrębnym jednak problemem jest promocja na youtubie promocji… To znaczy robimy jakiś fajny materiał promocyjny i co? W większości przypadków sam się nie wybije, konieczne jest wy-pozycjonowanie materiału promocyjnego a to już nie jest takie proste…

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *