YouTube Master cz.4 szkolenia – zarabianie na YouTube

Posted on Styczeń 7, 2014 in e-biznes, marketing internetowy, zarabianie przez internet, zarabianie w internecie, zarabianie na YouTube

zarabianie na youtubeTechniczne sprawy optymalizacji oraz pozycjonowania to myślę najważniejsze elementy podczas przygotowania filmu do promocji i zarabiania na YouTube.

Za chwilę pokażę Ci najpoważniejsze błędy jakie popełniają internauci próbujący zarabiać przez Internet za pośrednictwem YouTube oraz jak powiem jak tych błędów uniknąć.

Wykonanie optymalizacji filmu w odpowiedni sposób to 50% sukcesu, kolejne 50% to prawidłowe pozycjonowanie. Więc nie pozwól sobie na opuszczenie tych elementów. Jeśli rzeczywiście chcesz szybko i skutecznie wykorzystać YouTube do zarabiania w Internecie to podejdź do tematu profesjonalnie.

  • To właśnie dzięki tej wiedzy grubo ponad 30 moich filmów bardzo szybko awansowało w wynikach wyszukiwania nie tylko w YouTube ale przede wszystkim w Google. W końcu to tu ludzie szukają informacji najczęściej.
  • To dzięki tym technikom zaledwie z 3 filmów w bardzo krótkim czasie, pasywnie, zarobiłem przez Internet ponad 1000 dolarów promując produkty w programie partnerskim.
  • To dzięki tym technikom kolejne osoby wstrzeliwują swoje nowe filmy wysoko w wyniki Google tworząc tym samym nowe źródło pasywnych dochodów, reklamy, subskrybentów, itp.

Zapoznaj się z tymi informacjami bardzo dokładnie, bo to dzięki nim będziesz mógł wykorzystać YouTube jako dodatkowe źródło pieniędzy zarobionych z Internetu. Na koniec otrzymasz ode mnie dodatkowo bardzo wartościową propozycję.

Zapraszam do oglądania 4 części szkolenia YouTube Master – zarabianie na YouTube

 

 

Zapraszam do odbioru pełnej wersji szkolenia – Ponad 30 filmów wideo całkowicie Za Darmo – http://www.zarabianie-na-youtube.pl

 

Poprzedni wpis – YouTube Master cz.3 szkolenia – zarabianie na youtube

4 komentarze

  1. Bardzo ciekawy temat, można by powiedzieć temat rzeka, choć na pierwszy rzut oka wydaje się prosty – nagraj film, wrzuć do YouTube i zarabiaj. Niestety trochę trzeba się przy tym napracować.

  2. Youtube to i tak przede wszystkim reklamy i za nie zgarniemy największy hajs

  3. Żeby zarobić na yt trzeba się bardzo dużo narobić. I to jeszcze napracować się co najmniej kilkanaście miesięcy, robić livestream, i trzeba być odporny na język nienawiści, czyli na hejt. Odpisywać na maile, komentarze i jeszcze do tego pracować normalnie nim zacznie się zarabiać. Mówi się że to jest łatwa praca, ale właściwie to nie jest taka łatwa jak się wydaje.

    • Zgadzam się, dużo się pisze o YouTubie jako o miejscu łatwego zarobku niskim nakładem sił, rzeczywistość jest jednak inna. Trzeba narobić się bardzo dużo, nie odpuszczać i dążyć do celu próbować na różne sposoby żeby się wybić (warto dodać, że googole ciągle zmienia swoje algorytmy), jak się już uda wybić to zaczyna działać efekt kuli śniegowej – wszystkie masz coraz więcej robiąc w zasadzie coraz mniej, no ale nawet wtedy potrzebna jest konsekwencja działań. Bez tego nigdy się nie uda – reasumując najtrudniejsze są początki – tak jak wszędzie.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *