Bez tego elementu marketing sieciowy, mlm, e-biznes i zarabianie przez internet to tylko strata czasu.

Posted on Styczeń 19, 2014 in e-biznes, marketing internetowy, marketing sieciowy (mlm, marketing wielopoziomowy, netowork marketing), zarabianie przez internet, zarabianie w internecie, zarabianie na YouTube

mlm marketing sieciowy ebiznes zarabianieHej, Michał Andrzejczak z tej strony w pierwszym z całej serii filmie, w którym wyjaśnię strategie działania oraz najpoważniejsze błędy, które 95% ludzi popełnia zabierając się za robienie marketingu sieciowego (mlm), czy każdego innego e-biznesu i zarabiania w Internecie.

2 komentarze

  1. Większość ludzi moim zdaniem zapomina o ostatnim elemencie, czyli PROBLEMACH, jakie mogą stanąć na ich drodze. Uważają, że pozytywne myślenie uchroni ich przed wszelkimi przeszkodami. Sam też tak kiedyś myślałem, że porażka nie wchodzi w grę, przecież mam dobre nastawienie i wszytko musi się udać. Warto, więc wynotować sobie, jakie ” przykre niespodzianki” mogą nas spotkać na drodze do naszego celu i jak najlepiej zabezpieczyć się przed tym.

  2. Plan działania rozpisany na cały rok. Potem na miesiące, na tygodnie i na dni i najlepiej pisać wieczorem to co ma się zrealizować jutro. Ja też kiedyś działałem bez planu i jakoś nie szło, a teraz z planem. Minął miesiąc w tym roku a ja już mam efekty. Bardzo mądre wideo.

    Pozdrawiam

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *