Czasu nie odzyskasz…
Nie marnuj czasu na to co niepotrzebne.
Korzystaj z dźwigni 🙂 Każdy z nas ma dziennie tylko 24 godziny do wykorzystania, czas mija bezpowrotnie, rób tak żeby mniej pracować, a więcej przebywać z rodziną 🙂
Chyba nie żyjesz po to by tylko pracować?
Read More
Postanowiłem zrobić krótki, no może nie krótki ale przynajmniej mam nadzieję, że treściwy life. Pierwszy, więc mam lekką tremę, ale i tak planowałem nagrać wideo, a pomyślałem że to będzie dla mnie dobre ćwiczenie, taka transmisja na żywo, tym bardziej że jest to dla mnie duży krok poza moją strefę komfortu, ale jak to się mówi, kto się nie rozwija ten się zwija.
Fajnie byłoby pracować jak się chce, kiedy się chce i ile się chce?
Po co pracujesz? Czy zastanawiałeś się nad tym?


