Czy w Internecie lepiej zarabiać na blogu, czy z mlm (marketing sieciowy)?

Posted on Styczeń 24, 2014 in blog, e-biznes, marketing internetowy, marketing sieciowy (mlm, marketing wielopoziomowy, netowork marketing), zarabianie przez internet, zarabianie w internecie, zarabianie na YouTube

lepiej zarabiać z reklam czy z mlmCo kilka dni dostaję maila z pytaniami: „Jak zarabiać w internecie?”, „czy przez Internet opłaca się zarabiać na blogu?”, „czy lepiej zarabiać z bloga i reklam czy lepiej z marketingu sieciowego?”.

Uważam, że to pytanie jest niewłaściwe, a dlaczego? O tym więcej w video „Lepiej tak czy tak?”

4 komentarze

  1. Moim zdaniem nie można jednoznacznie stwierdzić, że jedna forma zarabiania przez internet jest lepsza od drugiej. Każdy ma swoje upodobania, jedna osoba będzie w bardzo szybkim tempie budowała swoje struktury, inna natomiast będzie się strasznie męczyła i znacznie lepiej będzie jej wychodziło tworzenie stron, nagrań video oraz ich pozycjonowanie. Przede wszystkim takie nisko budżetowe projekty mogą nam pomóc zarobić pieniądze na stworzenie biznesu, który wymaga większej ilości kapitału.

  2. mógłbyś nakręcić film jak jak sie obsługiwać z google adsense krok po kroku

  3. Dużo też zależy od tego, czy ktoś chce rozsiać po sieci x stron afiliacyjnych i dopalić na szybko pod SEO i zmieniać domeny po kolejnych fitlrach, czy na przykład woli budować w sieci jakiś brand, wspierać się social media, dążyć do zdobycia bazy wiernych czytelników etc., etc. Jak wspomniał Radek – to też zależy od charakteru, upodobań i umiejętności poszczególnych osób.

  4. Mój początek jest taki, że oglądam te wszystkie filmiki i stwierdzam jedno, jest to taki ogrom wiedzy, że najlepiej zacząć od planu:)

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *