Kurs WordPress online, instrukcja użytkowania.

Posted on Czerwiec 18, 2013 in jak zrobić stronę internetową, jak stworzyć bloga, wordpress

Kurs WordPress online, instrukcja użytkowania.

Kurs wordpress, instrukcja online chomikujDziś chciałbym Ci polecić darmowy Kurs WordPress – Instrukcję użytkowania mojego autorstwa.

Ponieważ wiele osób szuka każdego miesiąca informacji, pomocy w zakresie tworzenia blogów i stron internetowych opartych właśnie o system wymiany treści WordPress, postanowiłem przygotować poradnik, który pozwoli każdemu szybko i łatwo uporać się z tym zagadnieniem.

Z tym kursem wordpressa będziesz mógł zainstalować własną stronę dosłownie w kilka minut. Najwięcej czasu poświęcisz na konfigurację, wypełnianie jej treścią i optymalizację, jednak z moją instrukcją poradzisz sobie również i z tym.

Instrukcja, kurs wordpressa powstał głównie z myślą o osobach początkujących…

które nie znają html, css, php oraz tych, którzy chcą wykorzystać strony internetowe, blogi do e-biznesu, marketingu sieciowego i zarabiania przez Internet…

Czego dostarczy Ci mój kurs, instrukcja wordpress’a?

  • Zajmiemy się wyborem oraz zamówieniem domeny i serwera, ewentualnie przygotujesz stronę internetową na serwerze darmowym.
  • Omówimy wszystkie czynności związane z obsługą i optymalizacją bloga na wordpress, jak dodawanie stron, postów, zmiana grafiki, obsługa widgetów, dodawanie menu, itd, itp.
  • W ramach kursu wordpressa otrzymasz również możliwość skorzystania z dodatkowych narzędzi optymalizacyjnych, mojego szkolenia dotyczącego generowania ruchu na stronę www oraz konsultacji przez skype.

Instrukcja, Kurs WordPressa dostępny jest po zarejestrowaniu się przez poniższy formularz: 

1 Comment

  1. WordPress to bardzo przydatna platforma do blogowania. Niedawno stworzyłam swoją pierwszą stronę opartą o ten CMS. Choć na początku wydawało się to skomplikowane, po pewnym czasie wordpress staje się bardzo przyjemnym i przejrzystym system do pracy. Polecam go każdej nowej osobie która chce zacząć działać w internecie.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *