Nowy program partnerski Preiscoin – co to jest Preiscoin?

Posted on Październik 21, 2014 in blog, e-biznes, marketing internetowy, marketing sieciowy (mlm, marketing wielopoziomowy, netowork marketing), zarabianie przez internet, zarabianie w internecie, zarabianie na YouTube

preiscoinPreiscoin jest to nowatorska waluta elektroniczna, nazywana również kryptowalutą, przygotowaną na podstawie o protokół Bitcoin. Zanim przejdziemy do Preiscoin wyjaśnię czym jest kryptowaluta.

Kryptowaluta jest to zdecentralizowana struktura, która pozwala przetrzymywać i przesyłać określone informacje w uzgodnionych jednostkach, np. Prescoin, Bitcoin, Litcoin, itp. Każda jednostka może być wydana jeden raz, a jej przetrzymywanie w sieci Internet jest realne dzięki, tzw. portfelom. Dostęp do portfeli odbywa się poprzez indywidualne, prywatny klucz.

Kryptowaluty powstają w oparciu o ogólnodostępne programy i skrypty, a także sieć P2P. Dzięki temu nieustannie wytwarzane są coraz to nowsze odmiany, które mają własne, unikalne wykorzystanie. W chwili obecnej wszystkich odmian coinów jest ponad 300.

Najbardziej popularną kryptowalutą jest Bitcoin. Wartość jednostki Bitcoin od 2009 roku urosła od kilkunastu groszy do kilku tysięcy zł. Od kilku miesięcy coraz większą popularność w Polsce i w europie zyskuje też Preiscoin.

Jak się wytwarza Preiscoiny?

Coiny powstają przy pracy użytkowników Internetu, a właściwie przy udziale ich sprzętu. Wytwarzanie kryptowaluty nazywa się wykopywaniem – mining. Aby wykopać Preiscoin czy jakikolwiek inny coin trzeba odszyfrować odpowiedni algorytm/skrypt. Potrzebne jest do tego odpowiednie oprogramowanie oraz moc obliczeniowa komputera.

Wytworzyć coiny może poniekąd każdy. W rzeczywistości jednak mało kto posiada tak dobry komputer żeby w ciągu roku wytworzyć nawet 1szt coina.

Gdzie dostać Bitcoiny lub Preiscoiny skoro tak ciężko samemu je wytworzyć?

Preiscoiny, Bitcoiny i inne coiny można kupić na giełdzie, np. Bitflex.eu. Co do samych Preiscoin to można go także zakupić w ramach programu partnerskigo Preiscoin.

Preiscoin, a bezpieczeństwo

Struktura Preiscoin dokładnie tak jak struktura każdej innej kryptowaluty jest zdecentralizowana. Według twórców nie da się w niej wykonać „nienaturalnych zmian”. Przy tworzeniu Preiscoin oparto się na protokole Bitcoin, jeszcze bardziej go dopracowując. Żeby zmienić protokół wymagana jest współpraca określonej części programistów i użytkowników systemu. Twórcy Preiscoin nie mogą zrobić tego we własnym zakresie, co sprawia, że Preiscoin jest w pełni bezpieczny.

Również żadna organizacja nie może mieć wglądu w rejestry Preiscoin, nie tylko ogólnie ale także w te prywatnych użytkowników. Preiscoin jest całkowicie anonimowy, szybki – przekazanie pomiędzy portfelami zajmuje kilka minut, można go wymieniać na inne kryptowaluty lub na pieniądze. Żeby zacząć korzystać z Preiscoin potrzebny jest telefon lub komputer podłączony do Internetu. Wymiana Preiscoin pomiędzy użytkownikami polega na podaniu sobie wzajemnie numerów portfeli i wykonaniu transferu. Lokalizacja nie ma tutaj znaczenia, Preiscoin da się przesyłać na całym świecie.

Zobacz jak zarabiać na Preiscoin

Kto jest twórcą Preiscoin i w jakim celu go stworzono?

Właścicielami firmy PRS Group AG (Preiscoin) są 4 persony, właściciele kilku innych korporacji. Pomiędzy nimi jest też właściciel bardzo popularnej na całym świecie marki w dziedzinie nowoczesnych technologii, a także założyciel jednego z najbardziej poczytnych światowych portali internetowych zajmujących się tematyką sprzedaży bezpośredniej. Siedzibą firmy Preiscoin jest Churerstrasse 35, 9470 Buchs – Szwajcaria. Firmę zarejestrowanow Rejestrze Handlowym kantonu Sankt Gallen, nr CHE-218.550.229. Kapitał zakładowy wniesiono w całości w kwocie 100 000 CHF.

Preiscoin to alternatywa dla klasycznych, niestabilnych i zależnych od wielu czynników systemów płatności. Powstał głównie po to, żeby zagwarantować możliwość wykonywania bardzo szybkich transferów płatniczych z pominięciem pośredników, niezależnie od polityków, gospodarki, korporacji, banków i komorników.

5 komentarzy

  1. Kryptowaluty to bardzo ciekawy sposób na inwestowaie, ale raczej warto skupić się nie na tych głównych typu Bitcoin, bo na nich już ciężko zarobić, ale na nowych, o dużej perspektywie wzrostu i potraktować je jako krótkoterminową inwestycję- kupujesz, czekasz na spory wzrost i sprzedajesz zanim dojdzie do dewaluacji.

  2. Słusznie, zdecydownaie warto się zainteresować kryptowalutami, bo można bardzo fajnie na nich zarobić, tylko trzeba szukać czegoś innego niż wysłużony bitcoin.

  3. Fajna sprawa ale wydaje mi się, że w Polsce nie do końca się się sprawdzi ponieważ Polacy są zbyt przywiązani do tradycyjnych środków płatności.

    • W śród starszych osób z pewnością masz rację, ale młodzież idzie z postępem. Jeśli „witasz” na świecie i dorastasz w pewnej kulturze i zwyczajach to wydają Ci się one oczywiste. Tak samo może być i z tym. Jeśli ta metoda zostanie wprowadzona to dzieci wychowujące się, kiedy dorosną będą uważały to za normę.

  4. Ciekawa sprawa z tymi kryptowalutami, ale jakoś nie wierzę ze u nas , w Polsce się to sprawdzi. Może jestem w błędzie.
    Jesteśmy raczej przyzwyczajeni do tego że jak coś robimy, to robimy to długoterminowo. Przynajmniej ja jestem. A poza tym jesteśmy przywiązani do tradycyjnych form płatności,

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *