O Revsherach słów kilka – Revenue Share – czy to tylko ściema z tym zarabianiem???

Posted on Październik 22, 2016 in e-biznes, marketing internetowy, mxrevshare, revenue share, revshare, traffic monsoon, zarabianie przez internet, zarabianie w internecie, zarabianie na YouTube

revsharePostanowiłem zrobić krótki, no może nie krótki ale przynajmniej mam nadzieję, że treściwy life. Pierwszy, więc mam lekką tremę, ale i tak planowałem nagrać wideo, a pomyślałem że to będzie dla mnie dobre ćwiczenie, taka transmisja na żywo, tym bardziej że jest to dla mnie duży krok poza moją strefę komfortu, ale jak to się mówi, kto się nie rozwija ten się zwija.

Dzisiaj pokażę Ci moje spojrzenie na revshery.

Na moim profilu przez ostatnie 3-4 miesiące przybyło trochę osób, jakieś 800, może więcej i podejrzewam że jakieś 99% obserwuje mnie ponieważ zainteresowaliście się właśnie tym co robię, czyli zarabianiem przy wykorzystaniu Internetu.

Niektórzy z Was już działają, już zarabiają pieniądze, ale inni, większość przygląda się, nadal nie wie co myśleć, nadal ma wątpliwości i ten webinar ma za zadanie rozwiać je.

W jedną lub w drugą stronę, nie ma to dla mnie znaczenia. Ja nikogo na siłę nie zamierzam za sobą ciągnąć, nie mam zamiaru nikogo na siłę namawiać, ale wiem że jeśli temat Ci się podoba to czekać też nie ma na co. Bo ludzie w ciągu niecałych 12 miesięcy potrafią dzięki tym programom odmienić życie o 180 stopni, zrezygnować z etatu i utrzymywać się tylko i wyłącznie z Internetu.

Czas to pieniądz. Więc wóz albo przewóz. Działasz albo nie zaprzątaj sobie tym głowy.

 

I dziś podczas tej prezentacji postaram się wyjaśnić co to są revshery, jak na tym zarabiać, jak wybierać programy, jaką przyjąć strategię, pokażę Ci przykładowe możliwości, żebyś wiedział co w tych programach można a czego nie można.

Dlaczego zajmuję się programami Revenue Share?

Fajnie jeśli polubisz i udostępnisz dalej ten life, żeby dotarł do jak największej ilości osób. Temat jest wg mnie wart tego aby wiedzieć na czym polega, niech otworzą się ludziom oczy na możliwości jakie dziś w Internecie są dostępne dla każdego.

Właśnie dlatego się tym dzielę, właśnie dlatego się tym zajmuję.

Bo wiesz, mógłbym się cały czas skupiać na firmie jaką prowadzę od 2007 roku. Tam też są pieniądze, ale kilku innych rzeczy brakuje. Brakuje czasu, brakuje spokoju, za to jest za dużo odpowiedzialności, za dużo obowiązków, za dużo kłopotów. Nie o to chodzi w życiu, przynajmniej nie mnie.

Oczywiście nie ma nic za darmo. W firmie żeby zarobić daję ludziom wartość w postaci wykonanych usług. W revsherach też – mogę zarabiać na samym klikaniu, ale mogę zarabiać więcej dając ludziom wartość w postaci informacji i pomocy jak zmienić swoje życie, jak mieć więcej czasu dla siebie, dla rodziny, jak samemu decydować kiedy śpię a kiedy pracuję, kiedy biorę urlop, co kupuję i nie martwić się, że mnie na coś nie stać. I to jest w revsherach świetne, że im więcej zarobią ludzie którym to pokażę, tym więcej zarobię ja. Wg mnie to najlepszy układ jaki może być.

Powiedziałem Ci właśnie jak powinno wg mnie wyglądać życie i do tego chcę dążyć i takimi ludźmi chcę się otaczać.

Możesz pomyśleć, że jestem marzycielem, niepoprawny m optymistą, ale z drugiej strony co mam do stracenia. Co Ty masz do stracenia? W najgorszym razie będziesz tu gdzie byś był robiąc to co teraz robisz, a w najlepszym?

Ja wiem, że się da bo znam osoby, które zajmują się revsherami już po kilka lat i zarabiają kilka tys zł dziennie. Więc cel jest realny. Nie musisz mi wierzyć, co więcej nie wierz mi. Poczytaj w Internecie i sprawdź sam, przetestuj jak to działa.

Ale do rzeczy 😉

Na czym polegają i jak działają revshery?

Revenue Share czyli udział w zyskach.

Firma reklamowa, sprzedająca reklamę tak jak np. Google czy Facebook, dziali się inaczej niż te dwie wymienione firmy, swoimi zyskami. Nie jest to żaden rodzaj inwestycji. Firma zazwyczaj niczego nie gwarantuje, nie ma żadnych gwarancji że zarobisz i jest taki zapis w regulaminie. I ja też nie daję Ci żadnych gwarancji, bo w życiu nie ma gwarancji.

Ja jestem zwykłym użytkownikiem programów i nie mam na nie żadnego wpływu. Co z drugiej strony też wcale nie oznacza, że Ne zarobisz, bo ja zarabiam i zarabia wiele innych osób, trzeba tylko wiedzieć co i jak i wyjaśnię to w dalszej części.

Firma sprzedaje kilka rodzajów reklam, z czego kupując jeden z nich (tzw adpack) kwalifikujesz się do naliczeń – rabatów za które możesz kupić reklamę, ale które można również spieniężyć.

Adpack to inaczej paczka reklamowa. Np. jeden adpack daje Ci 100 wyświetleń reklamy i kwalifikuje Cię do udziału w zyskach firmy czy też w rabatach przez określony czas, np. przez 30, 40dni – zależy od programu. Niektóre programy mają naliczenia stałe inne zmienne, zależne od wysokości sprzedaży w danym dniu.

Każdy adpack wypracowuje określonej wysokości udziały czy też rabaty, np. kupując paczkę za 50$ wypracuje Ci 55$, czyli 5$ więcej. Skąd te 5 dolarów więcej? – ze sprzedaży innych rozajów reklam, które nie pozwalają zarabiać, które są tylko dochodem dla firmy. Ze sprzedaży innych produktów lub usług.

Warunkiem otrzymania tych naliczeń z adpacków, jest obejrzenie określonej ilości reklam. Zależy od programu. Czyli jesteś dla programu odbiorcą reklamy. Oglądasz reklamy, sam też się możesz reklamować, ale oglądając przyciągasz innych reklamodawców, którzy kupują też inne rodzaje reklam. I tak to się kręci.

Czyli podsumowując – kupujesz reklamę, możesz reklamować np. inne programy reshare jak nie masz co, oglądasz określoną ilość reklam każdego dnia i każdego dnia otrzymujesz naliczenia o określonej wysokości

Jak liczony jest zysk w Revsherach?

Od wartości adpacków – posiadając 10 adpacków po 50$ każdy ich wartość wynosi 500$ i od tej wartości naliczany jest twój udział, rabat czy jak to tam nazwać. Jest on naliczany każdego dnia aż osiągnie określony poziom np. 110% + 10% zysku. Wtedy adpack wygasa

Ale tak naprawdę zarobić możesz dużo więcej niż 10%.

W jaki sposób. Po prostu każdego dnia dokupując kolejne ad packi z dziennych naliczeń.

W ten sposób uruchamiasz tzw. procent składany.

Przykładowa strategia działania w programach Revenue Share

Wszystko zależy jaki masz cel, co chcesz osiągnąć, co chcesz dać od siebie, na jaki wkład możesz sobie pozwolić.

Ja dla przykładu średnio do programu wkładam 1000$, czasami więcej, rzadko mniej. Taka kwota pozwala mi stosunkowo szybko wypracować satysfakcjonujące mnie efekty bez polecania. Ale też i łatwiej się poleca gdy ma się dobre efekty bez polecania.

Dlatego taką kwotę uważam, za sensowną.

Mniejsze kwoty też są ok., szczególnie gdy nie możesz sobie pozwolić na więcej. Od czegoś trzeba zacząć. Lepiej zacząć mniejszą kwotą niż nie zacząć wcale.

Ale dla przykładu przyjmijmy wkład 1000$. Kupujesz za to np. 20 adpacków po 50$.

Załóżmy, że kwalifikuje Cię to do dziennych naliczeń w wysokości 2.5%, może być mniej może być więcej, zależy od programu. Ale przyjmijmy średnią 2.5% Oczywiście każdego dnia oglądasz kilka wymaganych do obejrzenia reklam.

Pierwszego dnia program naliczy Ci 25$ i od razu dokupisz za to kolejnego ad packa. Wartość adpacków wyniesie więc 1025$. Kolejnego dnia od tej kwoty program znów naliczy Ci 2.5%, czyli 25.6 – dokupisz kolejnego ad packa – ich wartość zwiększy się do 1050$ i znów od tego 2.5% i znów dokupujesz adpack itd. przez np. 3 do 6 miesięcy.

Po 3 miesiącach będziesz miał 53szt x 50$ – wartość  adpacków 2650$

Po 6 miesiącach – 80szt x 50$ – 4000$

A zaczynałeś od 1000$ i przez ten czas ich wartość zwiększyłeś do 4 tys.

I teraz masz kilka opcji – np. wypłacasz co 44 dni 400$ x 3.8 = 1520zł – druga pensja i tu nie utracisz wartości paczek, bo wypłacasz tylko te dodatkowe 10%

Inna opcja – wypłacasz wkład – przy 4tys naliczenia będziesz miał 100$ dziennie, więc wypłacasz np. 50$ każdego dnia. Po 20 dniach wyciągniesz swój wkład, będziesz na zero.

I ten wkład np. lokujesz np. w inny program i budujesz sobie kolejne źródło dochodu, tą samą strategią. Albo Ne, jak chcesz, ale mając kilka źródeł dochodu zabezpieczasz się na wypadek, gdyby coś się zadziało z innym programem.

Natomiast w pierwszym programie po wyjęciu wkładu wartość paczek spadnie Ci do 58szt co da wartość 50$ – 2900$. I teraz np. możesz kolejne 14 dni możesz odbudować konto do poziomu 4000$ i wypłacać co 44 dni 400$.

I to wszystko bez polecania. Po około 7 miesiącach masz dochód 1500zł co 44 dni i budujesz kolejny program, kolejne źródło, itd. aż będzie ich kilka. 3 takie programy i masz 4500zł dodatkowo. Czy to nie jest kwota, która zmieniła by twoje życie?

I w między czasie nie ma siły, muszą się znaleźć inni, którzy gdy zobaczą twoje wyniki też będą chcieli z tej możliwości korzystać. Ja w 4 miesiące znalazłem 80 osób, które zarejestrowały się, część już zarabia, inni się przyglądają, ale jest tylko kwestią czasu kiedy zaczną działać. I nikogo nie namawiałem, pokazywałem tylko że jest taka możliwość.

A przy polecaniu włącza się turbodoładowanie, bo z każdego zakupu ad packa przez twoją poleconą osobę ty dostaniesz prowizję np. 5% czy 10% – zależy od programu.

Jeśli twój polecony dokupi codziennie za 100$ – to ty masz ekstra np. 5 albo 10$ prowizji od sprzedaży, jak masz 10 takich poleconych, to masz ekstra 50-100$ prowizji. Twój polecony korzysta z reklamy, sam też zarabia, w czym Ty mu oczywiście na początku pomagasz i wszyscy są zadowoleni.

Oczywiście to tylko przykład, ale tak to właśnie działa. Pomału do przodu. Pokaż mi drugi biznes, który daje takie możliwości, przy tak niskiej kwocie funduszy na start. Bez kredytów pod zastaw domu, bez uganiania się z pracownikami, bez odpowiedzialności że spierniczysz komuś coś i będziesz musiał za to zapłacić.

Ja nie znam.

Ale policzmy to jeszcze dla innej kwoty startowej.

Co się dzieje gdy ktoś startuje z kwotą 5000$, bo niektórzy takimi kwotami ruszają.

Po 90 dniach masz 267 paczek – 13350$, po 180 dniach – 400 paczek – 20000$, naliczenia dzienne 500$, wyciągasz w 20 dni swój wkład, wartość paczek spada do około 14000$ czyli co 44 dni wypłacasz bez polecania 1400$ x 3.8= około 5500zł

Osoby, które zajmują się revami od kilku lat zarabiają po kilka tysięcy zł dziennie. Mają za sobą zespoły osób, które za nimi podążają, że tak powiem jak w dym. Dlaczego za nimi podążają? Bo zarabiają. Gdyby nie zarabiali, to by nie podążali zali derami. Proste i oczywiste.

Żeby zarabiać w Revsherach, ważne są też inne kwestie

Trzeba np. dobrać odpowiedni program, taki który nie obiecuje złotych gór, czyli ma rozsądne naliczenia, nie 50% w 2 dni, czy 1000% w miesiąc, bo skądś te pieniądze muszą się wziąć. Takich kwot firma wg mnie nie zarobi i ja w programy, które obiecują takie zyski nie wchodzę.

Zewnętrzne finansowanie – więc czy firma stara się mieć dochody z innych źródeł niż jeden rodzaj reklamy, czyli np. sprzedaje kilka różnych rodzajów reklam, może sprzedaje coś jeszcze, robi coś jeszcze. Żeby były naliczenia dla użytkowników, firma musi zarabiać, pamiętaj gwarancji nie ma, a jak ktoś Ci daje gwarancję to uważaj, bo możliwe że chce Cię oszukać.

Ja daję Ci gwarancję, że nie ma gwarancji. Sam na revsherach zarabiam ale wiem, że wiąże się to z ryzykiem. Tak jak każdy biznes.

Otwierając firmę, nie masz gwarancji że zarobisz, 98% firm nie przeżywa 10 lat – to są fakty, sprawdź, i często ludzie tracą ogromne pieniądze, dziesiątki a nawet setki tys zł, tutaj kupujesz paczki np. za 1000$ a możliwości masz nieograniczone. Różnica jest wg mnie kolosalna.

Co jeszcze jest ważne?

Kto jest twórcą programu – kto ma uczciwe zamiary nie będzie się ukrywał. Będzie wychodził do ludzi, robił spotkania, będzie dostępny.

I tu może się pojawić pyt, dlaczego ktoś miałby nam dać tak łatwo zarobić. I odpowiedź jest prosta – bo sam też na tym zarobi. I im więcej my zarobimy, tym więcej zarobi właściciel, bo program będzie się rozrastał, będzie promowany, jak będzie się rozrastał to i firma się rozrasta. Jak dala mnie proste.

Bo ważne jest też kto promuje program, jak szybko [przybywa użytkowników. Co jeszcze??

Czy program jest rozbudowywany, czy są organizowane eventy, no nie wiem co jeszcze, to chyba takie ważniejsze elementy.

Obiekcje, wiem, że mogą Ci się pojawić pewne obiekcje, bo już nieraz się z nimi spotkałem.

Możesz sobie pomyśleć czy RevenueShare nie są przypadkiem piramidą finansową. To częste pytanie.

Słuchaj.

Przede wszystkim w piramidach nie ma produktu – tutaj jest – reklama.

Dobra firma dba o różne źródła dochodu.

Firma nie obiecuje zysku i nie jest firmą inwestycyjną, to nie jest inwestycja. Kupujesz reklamę, usługę, a naliczenia możesz dostać ale pod warunkiem, że firma zarabia.

Kary za tego typu proceder są bardzo wysokie, więc twórcy musieliby być samobójcami działając w taki sposób. Nie mówię, że nie ma  samobójców na świecie, właśnie dlatego trzeba dobierać programy, które tworzą np. osoby otwarte i lub znane w branży.

Wg mnie RS to taki sam biznes jak każdy inny. Taki jak np. Google, które też sprzedaje reklamę ale nie dzieli się zyskiem. Taki sam jak mlmy, tylko z innym produktem i łatwiejsze, bo fakty są takie że w revsherach zarabia większość, a w mlm niestety mniejszość. Choć żeby było jasne ja nic do mlmu nie mam, sam dość długo się tym zajmowałem.

Jakie jeszcze możesz mieć wątpliwości?

Że programy RS padają, nie są wieczne. Ok. zgadza się. Ale co jest wieczne? Jak mówiłem 98% firm upada w ciągu max 10 lat. Dużo z 50% upada po 3 czy 5 latach. Więc sorry, ale ten argument jest jak dla mnie bzdurnym argumentem,.

Trzeba działać strategią i tyle, ryzyko się zmniejsza i fakty są takie że są ludzie, którzy zarabiają i to bardzo dobrze. Budujesz klika programów, jeden pada, zostają inne, tak to działa. Jak chcesz zarabiać konkretne pieniądze to tak czy siak zaryzykować musisz, mniej lub więcej. Wg mnie w RS mniej.

W życiu nie ma gwarancji. Pewna jest tylko śmierć i podatki. Ludzie Tracją w biznesie, tracą na forem tracą na giełdzie, takie są fakty, większość traci za co by się nie wziąć. Zarabia mniejszość. W RS i tak szanse są wg mnie dużo większe i na pewno możliwości są większe niż w klasycznym biznesie a ryzyko mniejsze.

To jest oczywiście moje zdanie. Twoje może być inne. Twoje życie, Ty decydujesz, mi nic do tego jaką decyzję podejmiesz.

Jeśli stwierdzisz, że temat jest ciekawy i chciałbyś się tym zająć, to zapraszam do kontaktu. Ze swojej strony daję wsparcie, dodam Cię do grupy wsparcia, dam dostęp do szkoleń jak działać, jak polecać, jak wypracować  najlepsze efekty.

Ja wiem, że nie ma nic do stracenia, jeśli stwierdzisz tak samo to zapraszam.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *