Po co każdego dnia chodzisz do pracy?

Posted on Październik 19, 2016 in blog, e-biznes, marketing internetowy, zarabianie przez internet, zarabianie w internecie, zarabianie na YouTube

pocopracujeszPo co pracujesz? Czy zastanawiałeś się nad tym?

Czy chodzi tylko o to żeby zarobić pieniądze, które starczą na pokrycie podstawowych opłat i przeżycie od 1 do pierwszego?

Czy po to, żeby od 7 do 15 czy 17 być poza domem i robić dzień w dzień coś co Cię meczy? Bo jednak fakty pokazują, że rzadko kto robi to co lubi i przy tym zarabia.

Nie wiem jak Ty, ale ja rzeczywiście uważam, że w pracy chodzi o głównie pieniądze, tzn żeby je zarobić. Ale nie takie, których wystarczy od 1 do pierwszego, tylko takie, które pozwolą poczuć swobodę i luz.

Takie że jak w pewnej chwili poczuję, że chcę jechać na miesiąc na wakacje to bez zastanowienia jadę na wakacje. Rozumiesz?

Ale aby to było możliwe potrzebny jest oprócz pieniędzy również czas – mnóstwo wolnego czasu. Czyli praca powinna dawać i pieniądze i czas.

No bo w końcu wszyscy mamy rodziny, a jak wiadomo w życiu nic nie trwa wiecznie, jedyną stałą jest zmienna, więc tym co się ma teraz trzeba się cieszyć teraz, bo nie wiadomo co będzie później. Taka prawda.

Czy można taki cel, taką swobodę osiągnąć w zwykłej etatowej pracy od 7 do 15??

Wg mnie? Raczej nie.

Dlatego kompletnie nie kumam tego gdy ktoś mówi mi, że ja to szukam jakichś dziwnych rozwiązań, jakieś bitcoiny, revshery, kliknie w reklamy. Przecież to jest jakieś dziwne.

Jak może być dziwne coś co sprawia, że Ty człowieku, właśnie Ty możesz mieć więcej wolnego czasu i pieniędzy?

Ja uważam, że jeśli już coś jest dziwne, to to że ludzie nie szukają rozwiązań i godzą się na rezygnacje z marzeń, odpuszczają, to jest dla mnie dziwne i nie ma wg mnie nic dziwniejszego.

Ok., można nie wierzyć w to co nowe. Można być sceptycznie nastawionym, ale żeby wydawać opinię trzeba najpierw sprawdzić. Wypadałoby, nie uważasz?

Ok., nie wierzysz, że możesz pracować z domu i zarabiać pieniądze, nie rezygnując z tego co robisz teraz? Sprawdź, spróbuj przez miesiąc i zobaczysz.

Zobaczysz czy po tym czasie pieniądze będą przybywać na koncie czy nie. Zobaczysz czy to rzeczywiście działa, czy nie.

Czy to tylko ściema na którą każdego miesiąca nabiera się tysiące nowych osób.

Sprawdź, bo może jednak coś w tym jest. Może jednak to prawda, że po 3-6 miesiącach działania w Internecie coraz więcej osób rezygnuje z pracy na etacie po to tylko aby zająć się działaniem w Internecie.

Może jednak czasy się zmieniają. Dawne zawody przechodzą do lamusa, a idzie nowa era, era Internetu, cyfryzacji, nowych możliwości.

Niemożliwe? Czy aby na pewno?

1 Comment

  1. Ponieważ są ludzie którym narzucono sztywne ramy w życiu i słuchają sie rodziny znajomych – ze pierwsza praca i do końca życia jedno… Ja miałem podobnie gdzie wszyscy w kolo wmawiali mi ze mam isc do pierwszej lepszej pracy bo potrzebne sa PIENIĄDZE. Ja powiedziałem ze wole nic nie robić niz co poniedziałek męczyć sie ze wstaje do pracy. Moja dewiza – „rob to co robisz nie to co innych cieszy”

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *