REGULAMIN I NOTA PRAWNA

Ta strona nie jest poradnikiem inwestycyjnym, a ja nie jestem doradcą finansowym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715).

Strona michalandrzejczak.pl, jakzarabiacprzezinternet, mlm-system.pl, jak i wszystkie inne strony z nimi związane to prywatne blogi dotyczące m.in. edukacji finansowej.

Użytkownikiem serwisu może być osoba fizyczna, która ukończyła 18 rok życia, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

Użytkownik serwisu decydując się na skorzystanie z jakiegokolwiek produktu lub usługi, czy też z jakiejkolwiek formy zarobkowej prezentowanej w mlm-system.pl bierze na siebie pełną odpowiedzialność z tego tytułu. Właściciel serwisu nie bierze odpowiedzialności za prezentowane wewnątrz produkty, usługi i programy zarobkowe. Korzystanie (szczególnie z programów zarobkowych) wiąże się z ryzykiem utraty całości lub części kapitału. Użytkownik jest zobowiązany do zrobienia własnej, dokładnej analizy tematu zanim zdecyduje się podjąć jakiekolwiek działanie. Przedstawione w serwisie informacje nt. produktów, usług, programów zarobkowych są wyłącznie prywatną interpretacją autora i nie stanowią rekomendacji w rozumieniu prawa.

Treści artykułów, wszelkich tekstów, prezentacji, nagrań audio i video w powyższych domenach i subdomenach maja wyłącznie charakter informacyjno-edukacyjny. Właściciel serwisu nie daje żadnych gwarancji korzyści, sukcesu, itp. odnośnie zastosowania tych informacji w praktyce.

Autor (Michał Andrzejczak) nie ponosi odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane na podstawie treści zawartych na blogach, prezentacjach, materiałach audio, video jak i jakichkolwiek materiałach instruktażowych.

Zarabianie pieniędzy, również za pośrednictwem internetu, w programach typu revenue share, wszelkiego rodzaju inwestycjach w akcje, obligacje, kryptowaluty, itp. zawsze wiąże się z ryzykiem utraty części lub całości zainwestowanych pieniędzy.

Decyzja o podjęciu jakiejkolwiek inwestycji ZAWSZE należy do Ciebie i tylko Ty będziesz odpowiedzialny za efekty, zarówno te pozytywne jak i te negatywne.

Odradza się inwestowanie pieniędzy, których strata pogorszyłaby twoje życie.

Zanim zdecydujesz się na jaką kolwiek inwestycję zawsze dobrze zbadaj temat, abyś miał 100% pewności, że to będzie dla Ciebie dobre.

Właściciel serwisu nie daje żadnej gwarancji efektów użytkownikom serwisu. Korzystanie z serwisu jest nieodpłatne, a materiały, informacje i narzędzia udostępnione są grzecznościowo. Jeśli użytkownik uzna, że szkolenia oraz narzędzia dostępne w serwisie nie spełniają jego oczekiwań, to niech z nich nie korzysta. Jeśli korzysta, to tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność.

---

 

Osobiście jestem zwolennikiem działania na "własne konto", nigdy nie chciałem pracować na etacie i tego się trzymam.

Choć znam wiele osób, które pracując u kogoś, potrafią zarabiać bardzo wysokie sumy pieniędzy, jednak taka praca ma zbyt dużo ograniczeń, których przeskoczyć się nie da, nawet pomimo ryzyka związanego z prowadzeniem biznesu ;)