Skorzystaj z mojej pomocy, dołącz do mojego zespołu

Witaj,

Cieszę się, że chcesz skorzystać z mojej pomocy. W zespole raźniej i skuteczniej. Zamiast tracić czas na szukanie informacji w Internecie, wiele z nich można zaczerpnąć od osób, które już poznały odpowiedź.

Chcesz budować e-biznes, zarabiać pracując przez Internet. Ja robię to samo. Właśnie dlatego myślę, że dobrym pomysłem będzie połączenie sił. Nawet jeśli nie masz doświadczenia. Ja też kiedyś nie miałem. Wystarczy trochę czasu i zaangażowania aby je zdobyć.

 

Tak, jak napisałem na poprzedniej stronie…

  • Przygotowałem dla Ciebie całą masę materiałów, jestem gotów…
  • podzielić się z tobą najlepszymi narzędziami, których sam używam po to, abyś nie musiał na nie wydawać pieniędzy oraz…
  • pomóc Ci w ich wdrożeniu i używaniu.

Chciałbym aby moja pomoc dla Ciebie opierała się na naszej wzajemnej współpracy, tak abyśmy nie rozmawiali o wszystkim i o niczym i nie wymigiwali się np. brakiem czasu, bo akurat musimy zarabiać pieniądze. Jeśli nam obojgu będzie zależało na tym samym, to współpraca będzie przebiegać prawidłowo.

 

Proponuję Ci budowanie internetowego biznesu wspólnie ze mną.

 

Dzięki temu Ty będziesz się uczył praktycznej wiedzy od razu ją stosując „na żywym organizmie”, budował biznes wspólnie ze mną, a ja dzięki temu będę się mógł zaangażować w pomoc tobie.

Moje doświadczenie pokazało mi, że w Internecie można zarabiać na wiele różnych sposobów, można promować różne usługi i produkty, itd. I w tym chętnie Ci pomogę. Jednak przede wszystkim chciałbym abyśmy skupili się na tym co przyniesie dochód pasywny, czyli wypracowany raz, a powracający każdego miesiąca.

To gwarantuje stabilność, ale przy okazji będziemy wykorzystywać również inne źródła dochodu, jak np. wspaniały wg mnie YouTube 🙂

 

Zarabianiem w Internecie zajmuję się już kilka lat i nauczyłem się, że najskuteczniej jest promować produkty lub usługi, na które stać każdego i których oczywiście ludzie potrzebują. (W tej chwili w Polsce jest bum na zarabianie w Internecie. Warto to wykorzystać.) Ponieważ ja, tak samo jak Ty, zajmuje się budowaniem e-biznesu, to obaj potrzebujemy narzędzi. Część z nich, tak jak obiecałem dostaniesz ode mnie. Jednak takie jak hosting, autoresponder (absolutnie niezbędne) musisz mieć własne.

 

I tu zaczyna się nasza współpraca.

 

Jeszcze w 2010 roku korzystałem z bardzo dobrego autorespondera GetResponse (niezbędny do budowy listy mailingowej), niestety jest on równie drogi co dobry.

Na szczęście do Polski jakiś czas temu wkroczyła firma GVO, która takie narzędzia jak hosting i autoresponder oferuje w dużo lepszej cenie, dorównując jednocześnie jakością firmie GetResponse. Ponadto GVO ma genialny program partnerski, który bardzo dobrze płaci (a to w połączeniu z jakością kwalifikuje tę firmę na 1 miejsce wśród firm hostingowych i udostępniających autorespondery).  Jeśli robić ebiznes to tak, żeby zarabiać również na narzędziach. Znam te narzędzia bardzo dobrze i bez problemu nauczę Cię z nich korzystać.

 

Aby rozpocząć naszą współpracę, tak jak ja zarejestruj swój pakiet narzędzi w GVO (początkowy koszt około 30zł/ miesiąc). Na nich zaczniemy budowę całego systemu – strony, listy kontaktów, pozycjonowanie – i razem będziemy go promować, poszukując wspólnie innych osób, które również chcą zarabiać w Internecie.

Ty nabierzesz doświadczenia, stworzymy nowe projekty, strony, itp. przez co nasza siła wzrośnie. Wdrożymy twój system, przez co Ty też zaczniesz pozyskiwać partnerów do GVO, którzy chcąc budować biznes internetowy będą chcieli z niego skorzystać.

I choć już na tym można stosunkowo szybko zarabiać spokojnie 2-3 tysiące zł, opierając biznes tylko na produktach i usługach GVO, to jeszcze nie będzie to naszą wisienką na torcie.

 

Ale o tym co nią będzie opowiem Ci jutro. Spodziewaj się maila ode mnie.

Dziś natomiast zachęcam, dołącz do mojego zespołu i zacznijmy działać. Tak się właśnie buduje biznes w internecie. Trzeba znaleźć osobę, która nas poprowadzi, pomoże i pokaże co w jakim momencie zrobić.

Zapraszam raz jeszcze dołącz do mojego zespołu, zamów swoje narzędzia przez ten link – rejestruj do silnej linii W razie czego, masz 30 dni na rezygnację, jeśli w tym czasie zrezygnujesz to zgodnie z 30-dniową gwarancją satysfakcji GVO odda Ci pieniądze.

Pozdrawiam,

Michał Andrzejczak