Uwaga Na Piramidę…

Posted on Grudzień 8, 2016 in zarabianie przez internet, zarabianie w internecie, zarabianie na YouTube

piramidaCzuję się w obowiązku Cię ostrzec bo bo z tego wg mnie powinna być ogromna afera.

Od pewnego czasu w społeczeństwie jest promowana bardzo perfidnie zorganizowana piramida finansowa, bardzo dobrze zakamuflowana, wielu ludzi się na nią nabiera i później jest płacz i zgrzytanie zębami…Zobacz na facebooku >>

 

…jest o niej bardzo głośno, ale ponieważ ma wsparcie min rządowe, to trudno jest ją rozpoznać.

Można ją rozpoznać po tym, że naciąga się na nią ludzi obiecując im coś czego każdy pragnie życie stabilne i bezpieczne. niestety po fakcie okazuje się, że stabilności nie ma, bezpieczeństwa też nie ma, pieniędzy starcza na podstawowe potrzeby, zapomnij o zwiedzaniu świata, najczęściej co najwyżej Bałtyk i tatry, i to też tylko raz może 2 razy w roku, bo nie ma więcej czasu, bowiem w ramach tej piramidy jesteś zobowiązany robić rzeczy zazwyczaj takie, których nie lubisz i to każdego dnia po minimum 8-10 godzin przez minimum 5-6 dni w tygodniu.

W tej piramidzie najwięcej zarabia jej właściciel, tzw państwo, które tym wszystkim zarządza, później jego wykonawcy, ministrowie, urzędy, itd. pod nimi mogą być przedsiębiorcy, oni mają swoich kierowników, ci mają brygadzistów i później pracownicy np fizyczni, najniższego szczebla, którzy przeważnie, nie zawsze ale przeważnie zarabiają najmniej.

Jak to w piramidzie, zawsze może się zdarzyć że coś pójdzie nie tak i piramida przestanie istnieć i będziesz musiał szukać innej opcji na zarobienie na życie.

Niestety to nie jest jedyna piramida na którą musisz uważać.

Jest jeszcze kilka innych podobnych, organizowanych przez tę samą ekipę piramid, np. obligacje skarbowe, reklamowane w telewizji – niby fajny sposób na zarobek, ale jakoś nikt nie daje gwarancji. A jak przyjdzie kryzys to zapomnij o kasie, rząd może Ci wszystko zabrać w świetle prawa.

Inna rewelacyjnie zorganizowana piramida to zus, z którego do śmierci na tzw emeryturze odzyskasz może z 10% tego co do niej włożyłeś. Zajebiste prawda. Rząd dba o Ciebie jak może, ty musisz ich tylko słuchać i robić tak jak oni Ci mówią i będziesz żył takim życiem jakie wymarzyłeś sobie będąc nastolatkiem.

Ja Ci jednak powiem od siebie, żebyś uważał jakie „piramidy” wybierasz. Bo nie zawsze to co powszechnie uważane za dobre jest dobre, a nie wszystko co nieznane i nowe jest złe.

A życie nigdy nie było stabilne i nigdy nie będzie.

Jak zwykle ty decydujesz, a to jest tylko mój punkt widzenia, ale myślę, że wart tego aby się nad nim głębiej zastanowić.

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *