Zarabianie przez Internet – klikanie w reklamy – Czy Warto???

Posted on Maj 27, 2013 in marketing internetowy, zarabianie przez internet, zarabianie w internecie, zarabianie na YouTube

Zarabianie przez Internet – klikanie w reklamy.

zarabianie za klikanieW tym wpisie omówimy tzw. zarabianie za klikanie. Najczęściej poruszane zagadnienie wśród osób pierwszy raz stykających się z zarabianiem w Internecie.

W dalszej części powiem Ci gdzie znaleźć więcej rozwiązań, również te zdecydowanie ciekawsze i dające większe możliwości zarobkowe niż klikanie w reklamy.

Zarabianie za klikanie oferują zazwyczaj tzw. serwisy GetPaid.

Anglojęzycznych serwisów tego typu jest bardzo dużo. W Polsce przynajmniej kilka.

Od użytkowników chcących zarabiać pieniądze w takim systemie wymaga się rejestracji, podania adresu e-mail, na który będą przysyłana np. reklamy i wykonywania określonych, prostych czynności. Nie wymaga się wnoszenia jakichkolwiek opłat.

Serwisy GetPaid oferują sprzedaż usług reklamowych, np. mailingów. Adresy mailowe do mailingów pozyskiwane są od osób, które w zamian za wynagrodzenie chcą czytać reklamy.

Wygląda to np. tak:

  • Zgłasza się klient, który chce wysłać mailing z reklamą swojej strony internetowej
  • Dokonuje opłaty i przesyła treść maila, itp.
  • Mail jest rozsyłany do „reklamo biorców” – osób zarejestrowanych w serwisie GetPaid.
  • Subskrybenci serwisu klikają w reklamę, za co otrzymują wynagrodzenie.

UWAGA!!! – Prowizje są wypłacane z pieniędzy pochodzących ze sprzedaży reklamy. Jeśli jakiś serwis wymaga od Ciebie wpłacenia pieniędzy tylko za rejestrację (nie dając w zamian żadnego produktu czy usługi) i to z nich ma być wypłacane wynagrodzenie to nie jest to serwis GetPaid, a prawdopodobnie jakiś rodzaj piramidy finansowej.

Zarabianie za klikanie w reklamy – ile płacą GetPaid’y?

Raczej niewiele. Z tego co mi wiadomo za kliknięcie w 1 link otrzymuje się 1 grosz. Czasami więcej, jeśli czynność wymaga innych czynności niż kliknięcie w link 🙂

Niewiele, sam przyznasz, ale jeśli zarejestrujesz się w kilku GetPaid’ach to takich maili przyjdzie do ciebie kilkanaście, albo kilkadziesiąt dziennie. Wtedy kilka zł może uda się zarobić. Biorąc pod uwagę fakt, że cała „praca” nie wymaga poświęcenia zbyt wiele czasu, jedynie sprawdzenia poczty to może i warto poklikać. Na utrzymanie własnej strony internetowej (domeny i serwera) pewnie da się zarobić. A może i więcej.

Zarabianie za klikanie – Czy warto?

To już zależy od Ciebie. Jeśli chcesz dorobić kilkanaście zł miesięcznie to pewnie warto się w to bawić. Natomiast jeśli chcesz zarabiać dużo większe pieniądze w Internecie to proponuję abyś wypróbował sposoby bardziej zaawansowane niż >>> zarabianie za klikanie <<<.

 

 

 

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *